Elfa Distrelec i Orion Fans partnerami biznesowymi

Elfa Distrelec i Orion Fans partnerami biznesowymi Pixabay

Spółka Elfa Distrelec, autoryzowany dystrybutor urządzeń do odprowadzania ciepła, nawiązał współpracę partnerskiej ze spółką Orion Fans w zakresie dystrybucji produktów tej marki ze spółką Orion Fans. Oferta zostanie wzbogacona o gamę wentylatorów osiowych AC/DC i innych akcesoriów.

Jak stwierdził Raj Patel, dyrektor generalny Elfa Distrelec, stanie się częścią globalnej sieci dystrybucji produktów Orion Fans to duża szansa rynkowa. Pozycja firmy Elfa Distrelec przełoży się bowiem na obopólne korzyści, a zakres działalności przedsiębiorstw znacznie się poszerzy. To m.in. za sprawą nowej gamy wysokiej jakości wentylatorów przemysłowych, narzędzi służących do odprowadzania ciepła.

Standardowe wentylatory osiowe DC firmy Orion Fans mają od 25 do 280 mm. Są dostępne w wersjach: 5, 12, 24 i 48 V i, a dzięki klasie szczelności, co najmniej IP55, nadają się do wielu zastosowań. Wentylatory te są wyposażone w bezszczotkowy silnik DC z funkcją automatycznego ponownego uruchamiania oraz ochrony przed zamianą biegunów. Mają też dwurzędowe łożyska kulkowe, których trwałość w temperaturze otoczenia wynosi do 60 000 godzin. Przy zachowaniu pewnych parametrów minimalnych dostępne są wersje o innych napięciach, wyposażone w specjalne funkcje oraz niestandardowe połączenia przewodowe.

Wentylatory osiowe AC firmy Orion Fans mają wymiary od 60 do 280 mm i są dostarczane w wersji 230 V AC oraz z obsługą dwóch standardów napięcia 230/115 V AC. Zapewniają duży przepływ powietrza oraz wydajne odprowadzanie ciepła, co wydłuża ich okres eksploatacyjny.

Firma Orion Fans z przyjemnością dodaje spółkę Elfa Distrelec do grona swoich dystrybutorów regionalnych w Europie, zwiększając w ten sposób sprzedaż na całym świecie oraz wsparcie w sieci. Globalizacja to lokalizacja. Elfa Distrelec będzie oferować wyspecjalizowane, ukierunkowane usługi w zakresie wsparcia inżynieryjnego i projektowego w wielu różnych zastosowaniachpowiedział David Luna, wiceprezes Działu Marketingu i Dystrybucji w spółce Orion Fans.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę