Dni Otwarte Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk

Lenze

Dni Otwarte organizowane przez cztery globalne firmy technologiczne – Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk – to doskonała okazja na wykorzystanie wiedzy i doświadczenia praktyków automatyki i robotyki tych firm w jednym miejscu. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które z powodzeniem są stosowane na całym świecie, a które mogą przyczynić się do rozwoju każdej firmy.

Poznaj świat automatyki przemysłowej i robotów

To już trzecia edycja Dni Otwartych, która odbędzie się 26-27 lutego 2020 r. w Katowicach w siedzibie firmy Lenze. W trakcie wydarzenia zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Przedstawiciele firm będą opowiadać o obserwowanych trendach w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, dzięki czemu będzie można się dowiedzieć, jakie stoją przed nami wyzwania rynkowe i jak możemy obrócić je na własną korzyść.

Automatyka i robotyzacja to nowa era produkcji, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw.

Stąd też idea wspólnego wydarzenia, gdzie każda z tych czterech firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczenie i w praktyce pokazać, jak to wszystko może działać. Zainteresowany? Zarejestruj się

Program Dni Otwartych

Program Dni Otwartych został podzielony na dwie częś. Najpierw zaprezentowana zostanie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom.

Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny oraz firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu, a także do użytkowników końcowych maszyn i robotów. Skorzystaj z wyjątkowej możliwości spotkania z praktykami z zakresu automatyki i robotyzacji.

Źródło: Fanuc

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę