Distrelec rozszerza gamę produktów

Distrelec rozszerza gamę produktów Distrelec

Wiodący dystrybutor komponentów elektronicznych i technicznych Distrelec ogłosił znaczne rozszerzenie swojej oferty o produkty czterech wiodących producentów, takich jak: C&K, KEMET, Molex oraz TE Connectivity. Rozszerzenie obejmuje łącznie około 21 500 produktów, z których wszystkie są dostępne do wysyłki w ciągu maksymalnie trzech do pięciu dni.

Jest to odzwierciedlenie celu Distrelec, którym jest ciągły rozwój portfolio oferowanych produktów, a docelowo 10 000 nowych produktów w każdym miesiącu kalendarzowym. Zdecydowana większość produktów jest wytwarzana przez TE Connectivity, światowego lidera w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w zakresie złączy i czujników. C&K specjalizuje się w przełącznikach elektromechanicznych, podczas gdy portfolio firmy KEMET skupia się na kondensatorach, produktach EMC i ochronie obwodów. Z kolei Molex działa głównie w dziedzinie połączeń międzysystemowych.

Nowe, rozszerzone serie potwierdzają status firmy Distrelec jako lidera we wszystkich obszarach komponentów z zakresów elektroniki, automatyki i technologii testowo-pomiarowej, a także elektromechaniki i półprzewodników.

Mamy już ugruntowaną pozycję jako główny dystrybutor wszystkich tych czterech marek, a dodanie tego asortymentu pomoże nam jeszcze bardziej osiągnąć cel, jakim jest stworzenie kompleksowego punktu sprzedaży wszystkich rodzajów komponentów elektronicznych. Jak zawsze, kontynuujemy przegląd naszej oferty i wprowadzamy nowe produkty, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom klientów – powiedział Holger Ruban, dyrektor generalny firmy Distrelec.

Źródło: Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę