Control Techniques zapewnia pięcioletnią gwarancję

Control Techniques

W ofercie firmy Control Techniques została wprowadzona nowość w postaci  pięcioletniej gwarancji dla serii napędów Commander ogólnego zastosowania. Klient, który kupi napędy Commander, będzie mógł po uprzednim zarejestrowaniu się bezpłatnie przedłużyć gwarancję produktu z dwóch do pięciu lat. 

Nowa oferta dotyczy napędów Commander ogólnego przeznaczenia C200 i C300, upraszczających konfigurację i instalację. Firma deklaruje, że możliwość przedłużenia gwarancji z dwóch do pięciu lat to dowód wyjątkowej niezawodności i trwałości produktów. Kupując napędy, użytkownicy otrzymują poczucie bezpieczeństwa, które daje im pięcioletni okres gwarancji. 

Dzięki wbudowanemu sterownikowi PLC, wyeliminowano konieczność stosowania zewnętrznych kontrolerów, a zakres mocy od 0,25 kW do 132 kW sprawia, że produkty te są doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań i mocy. Napędy serii Commander są znane z solidnej konstrukcji i odporności w wymagającym środowisku przemysłowym, jak również najmniejszych w swojej klasie wymiarów gabarytowych. Cechy te czynią je idealnym wyborem dla konstruktorów maszyn (OEM), integratorów systemów/rozwiązań (SI) i klientów finalnych (EU). W bardziej złożonych zastosowaniach oba modele można łączyć z opcjonalnymi modułami rozszerzeń Control Techniques.

Rodzina napędów Commander została ponownie wprowadzona do gamy produktów firmy pod koniec 2018 r. - Przedłużenie okresu gwarancji w przypadku serii Commander świadczy o naszym zaufaniu do tego produktu, użytkownikom napędów daje natomiast dodatkowe zabezpieczenie. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że pozycja naszej firmy pozwala nam oferować tego typu rozwiązanie - powiedział Anthony Pickering, prezes Control Techniques.

Źródło: Control Techniques

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę