Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem do obsługi chmury Argos

Bramka Ewon Netbiter EC360W z ulepszonym interfejsem HMS Networks

Firma HMS Networks poinformowała o istotnej aktualizacji rozwiązania Netbiter przeznaczonego do zdalnego zarządzania instalacjami sprzętu w terenie. Nowa bramka Netbiter EC360W została obecnie wyposażona w gruntownie zmodernizowany graficzny interfejs użytkownika dla rozwiązania Netbiter Argos Cloud, który poprawia komfort działania

Ewon Netbiter EC360W to uniwersalna bramka przeznaczona do użytku w skali globalnej. Nowy model został wyposażony w antenę różnicową, co poprawia jego ogólną wytrzymałość i zapewnia lepszą łączność w trudnych warunkach.

Dodatkowo wprowadzenie na rynek aplikacji Netbiter Argos zrewolucjonizuje sposób, w jaki zespoły serwisowe zarządzają powiadomieniami. Dzięki powiadomieniom push, które można wysyłać i potwierdzać za pośrednictwem aplikacji, zespoły serwisowe będą mogły teraz w pełni wykorzystać potencjał alertów.

Sposób działania

Bramka Ewon Netbiter EC360W łączy wyposażenie w terenie z chmurą Argos za pośrednictwem sieci komórkowej 4G lub Ethernet, ułatwiając bezproblemową wymianę danych. Konfiguracja dwóch anten w urządzeniu zapewnia niezawodną komunikację nawet w najtrudniejszych warunkach. Platforma chmurowa wyświetla dane zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i nowej aplikacji mobilnej Argos. Dzięki niej użytkownicy otrzymują powiadomienia i mogą nimi zarządzać, co pozwala szybciej i skuteczniej reagować na alerty, zwiększając możliwości monitorowania i responsywność systemu zarządzania

Zdalne zarządzanie szeroką gamą sprzętu

Dzięki bramce Netbiter EC360W i chmurze Netbiter Argos użytkownicy korzystają z kompleksowego wglądu w wydajność i stan swojego wyposażenia. Rozwiązanie umożliwia zdalne zarządzanie szeroką gamą sprzętu terenowego rozsianego po całym świecie: agregatami prądotwórczymi, sprężarkami powietrza, agregatami chłodniczymi i wieloma innymi. Idealnie nadaje się do zapewnienia ciągłej wydajności i konserwacji krytycznego wyposażenia, nawet w odległych lokalizacjach.

Rozwiązanie dla firm wynajmujących

Netbiter Argos doskonale nadaje się dla firm wynajmujących, które nadzorują i monitorują różne aktywa wykorzystywane do wytwarzania energii. Nowa bramka, oferując gotowe, kompleksowe rozwiązanie, umożliwia tym firmom skuteczne śledzenie i serwisowanie różnorodnych instalacji sprzętu rozmieszczonych w wielu lokalizacjach. Netbiter Argos jest idealnym rozwiązaniem dla podmiotów, których sprzęt wymaga stałego nadzoru. Zapewnia maksymalną wydajność operacyjną i czas sprawności. Ponadto jest to skalowalne, przyszłościowe rozwiązanie zaprojektowane z myślą o bezproblemowej obsłudze rosnącej floty sprzętu.

Budowanie przewagi konkurencyjnej

James Kime, menedżer produktu Netbiter Argos w HMS Networks, podkreśla przewagę konkurencyjną uzyskiwaną przez użytkowników. 

Netbiter Argos to rozwiązanie, z którym możesz współpracować w celu rozszerzenia swojej oferty wypożyczania sprzętu i zapewnienia klientom dodatkowej usługi, której potrzebują, aby zachować konkurencyjność na rynku – mówi James Kime.

Źródło: HMS Networks

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę