Bezpieczeństwo pracy dzięki dwubiegunowym testerom Fluke

Fluke

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu umożlwiają w szybki i bezpieczny sposób stwierdzić przed rozpoczęciem pracy, czy obwody prądu stałego lub przemiennego, łączniki bądź gniazda są pod napięciem. Aby móc polegać na testerze dwubiegunowym, trzeba mieć pewność, że jest to najbardziej wytrzymały i niezawodny przyrząd dostępny na rynku.

Najsłabszym punktem wszelkich dwubiegunowych testerów napięcia i ciągłości obwodu jest ich przewód — ciągle zginany, wykręcany, zawijany i poddawany dużym naprężeniom. Jeśli przewód ulegnie uszkodzeniu, może to zwiększyć zagrożenie dla bezpieczeństwa. Firma Fluke testuje zmodernizowane testery, zginając przewód o ponad 150 stopni 5000 razy w każdym kierunku — to trzykrotnie więcej, niż wymagają normy przemysłowe. 

Na dwubiegunowych testerach Fluke można polegać, ponieważ mają przewody mocniejsze niż kiedykolwiek:

  • Szybkie wyniki testów dokładnie takie, jakich potrzebujesz i dostosowane do każdej sytuacji roboczej.
  • Wysokiej jakości konstrukcja opracowana z myślą o trwałości.
  • Zwiększona ergonomia oznacza dobre ułożenie przyrządu w dłoni, jego łatwą obsługę (nawet w rękawicach) oraz szybkie i bezpieczne mocowanie sondy.
  • Cała rodzina testerów została wyposażona w funkcje dostosowane do potrzeb i preferencji użytkowników oraz oferuje doskonały stosunek ceny do wydajności.

Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu T110, T130 i T150 firmy Fluke zostały zmodernizowane z myślą o dopasowaniu do potrzeb klientów. Oferują połączenie bezpieczeństwa, prostoty użytkowania i szybkości działania.

Źródło: Fluke

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę