AIUT i polskie technologie na Hannover Messe 2025
AIUT zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i usługi OEM podczas jednego z największych na świecie wydarzeń poświęconych technologiom przemysłowym – Hannover Messe 2025.
AIUT to polska firma technologiczna obecna na rynku blisko 35 lat. Teraz wraz z innymi wybranymi przedstawicielami, będzie reprezentować krajowy sektor technologiczny na Stoisku Narodowym – nr E67, hala 12 – organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na targach Hannover Messe 2025. Specjaliści AIUT podzielą się wiedzą na temat nowych technologii i ich zastosowań w przemyśle, a także nowatorskiego podejścia do projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych w modelu Industry X. Targi w Hanowerze rozpoczynają się 31 marca i potrafają do 4 kwietnia 2025 r.
Polscy przedsiębiorcy w doborowym towarzystwie
Hannover Messe to przestrzeń, gdzie liderzy branż, eksperci i innowatorzy spotykają się, aby wymieniać wiedzę i doświadczenia na temat technologii, które wspierają zrównoważone zarządzanie i rozwój przedsiębiorstw w sektorach przemysłowym i smart city. Kluczowe znaczenie mają tutaj zaawansowana elektronika, inteligentne systemy pomiarowe oraz rozwiązania IoT (ang. Internet of Things), które umożliwiają pełną kontrolę nad infrastrukturą i optymalizację procesów.
Światowy rynek mikroelektroniki może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony polskiego przemysłu. AIUT, działający również jako Original Equipment Manufacturer (OEM), podczas Hannover Messe 2025 zaprezentuje też usługi swojego działu – AIUT Electronic Design and Manufacturing (AIUT EDM) – który specjalizuje się w projektowaniu, prototypowaniu, certyfikacji i seryjnej produkcji elektroniki.
– Od autonomicznych robotów, przez mikroelektronikę, po urządzenia IoT dla branży usług komunalnych – specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych systemów, pozwalających tworzyć stabilne łańcuchy przemysłowe i zwiększać wydajność operacyjną przedsiębiorstw. Na targach zaprezentujemy najnowsze rozwiązania i usługi AIUT z zakresu automatyki, robotyki oraz projektowania elektroniki – w tym MainBoard – elektroniczne serce naszych autonomicznych robotów mobilnych (AMR), które są częścią systemu intralogistycznego AIUT AFORMIC – mówi Artur Frankiewicz, dyrektor Działu Rozwoju i Produkcji Urządzeń IoT w AIUT.
Polska na Hannover Messe 2025
W odpowiedzi na globalne i lokalne wyzwania sektora użyteczności publicznej – związane z efektywnym gospodarowaniem, potrzebą przyśpieszenia zielonej i cyfrowej transformacji przedsiębiorstw, jak również ochroną kluczowych zasobów (woda, gaz, energia) i infrastruktury krytycznej – AIUT wraz ze swoją marką AIUNEO wdraża zautomatyzowane systemy zarządzania miejskimi sieciami dystrybucji mediów bazujące na zdalnych odczytach liczników.
MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ TAKŻE
– Łączymy technologie Internetu rzeczy, duże zbiory danych i sztuczną inteligencję, aby dostarczać rozwiązania, które pozwalają doskonalić zarządzanie kluczowymi obszarami, nie tylko w przemyśle. Rozwiązania AIUT AIUNEO to systemy zdalnych odczytów i zarządzania sieciami dystrybucji wody, ciepła i gazu, operujące na danych pozyskiwanych w czasie rzeczywistym. Bieżącą akwizycję danych umożliwiają projektowane i produkowane przez AIUT urządzenia IoT i nasz system operacyjny czasu rzeczywistego Albatros, dostosowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa – wyjaśnia Artur Frankiewicz.
Źródło: AIUT