Zebra Technologies z zaawansowaną ofertą machine vision

Zebra Technologies z zaawansowaną ofertą machine vision Canva

Zebra Technologies Corporation, innowator pierwszej linii biznesu z rozwiązaniami i partnerami, którzy zapewniają przewagę wydajności, ogłosił globalne wdrożenie nowego, zaawansowanego programu specjalizacji w dziedzinie machine vision dla partnerów zaangażowanych w branżę automatyki przemysłowej i systemy wizyjne (MV).

Nowy zaawansowany poziom partnerski w dziedzinie systemów wizyjnych daje reselerom dostęp do bardziej rozszerzonego portfolio firmy Zebra w zakresie obrazowania przemysłowego, w tym do nowych, wysoce wyspecjalizowanych produktów i rozwiązań, między innymi dzięki przejęciu firmy Matrox Imaging. Klienci korzystający z machine vision będą mieli również dostęp do wybranych dodatkowych funkcji oprogramowania Aurora od Zebra Technologies.

Utworzony w ten sposób nowy poziom specjalizacji w dziedzinie machine vision odzwierciedla aspiracje i potrzeby klientów produkcyjnych oraz magazynowych Zebra, poszukujących zaawansowanych rozwiązań w zakresie automatyzacji i kontroli jakości. Dzięki dostępowi do zaawansowanej oferty, partnerzy mogą teraz współpracować z firmą Zebra, pomagając swoim klientom w zwiększeniu wydajności i produktywności za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów wizyjnych.

– Operatorzy produkcyjni i magazynowi wysoce cenią sobie partnerów posiadających doświadczenie, obycie biznesowe i wiedzę technologiczną, które umożliwiają im pokonanie wyzwań związanych z obrazowaniem przemysłowym powiedział Allan Anderson, dyrektor zarządzający Clearview, partnera Matrox Imaging i jednego z pierwszych, którzy dołączyli do nowej grupy Advanced Tier firmy Zebra. – Razem z Zebra Technologies mamy teraz więcej możliwości, aby dalej działać jako zaufany dostawca rozwiązań, na których mogą polegać nasi klienci. Szczególnie gdy coraz częściej wykorzystują oni automatyzację, pomagającą im wygrywać w dzisiejszej gospodarce opartej na konkurencyjnym rynku. 

Zebra stworzyła również specjalnie zaprojektowane programy edukacyjne, obejmujące zasoby Matrox Imaging's Vision Academy, dla obecnych i nowych partnerów. Dzięki temu zostaną oni w pełni zaznajomieni z portfolio Zebra i otrzymają wsparcie dedykowanego zespołu ds. wiedzy w zakresie widzenia maszynowego i stacjonarnego skanowania przemysłowego.

– Wraz ze wzrostem tempa produkcji łańcuchy dostaw stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej, a ilość, szybkość i różnorodność danych wymaganych do ich optymalizacji wciąż się zwiększa – powiedział Donato Montanari, dyrektor generalny i wiceprezes działu Machine Vision w firmie Zebra Technologies. – Dzięki nowej grupie Advanced Tier w naszym programie partnerskim najbardziej zaawansowane technologie obrazowania, takie jak czujniki 3D, frame grabbery, Matrox Imaging Library i kontrolery wizyjne Matrox z wbudowaną technologią PC, są teraz dostępne dla naszych partnerów, aby pomóc sprostać każdemu wyzwaniu.

Kluczowe wnioski:

* zebra uruchomiła nową zaawansowaną strefę specjalizacji machine vision w ramach programu PartnerConnect dla najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych partnerów specjalizujących się w dziedzinie systemów wizyjnych. 
* specjalizacja daje dostęp do nowych, wysoce wyspecjalizowanych produktów i rozwiązań w ramach szybko rozwijającego się portfolio firmy Zebra w zakresie systemów wizyjnych, dzięki przejęciu firmy Matrox Imaging w połowie 2022 r.
* nowe ścieżki szkoleniowe, zasoby i zespoły specjalistów będą wspierać obecnych i nowych partnerów. 

Źródło: Zebra Technologies

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę