elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Wirtualna edycja targów electronica za nami

Messe München
Reklama
Reklama

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała w tym roku plany organizatorom niemal wszystkich imprez targowych. Nie oznacza to jednak, że w branży targowej nic się nie działo. Wiele wydarzeń przeniosło się do internetu. W takiej wersji odbyły się w dniach 9-12 listopada Światowe Targi i Konferencja Elektroniki "electronica".

Światowa pandemia koronawirusa, która nasiliła się w miesiącach jesiennych, zmusiła organizatorów do przeniesienia targów na platformę online, na której wszyscy uczestnicy bezpiecznie mogli rozmawiać o najnowszych trendach w elektronice. Odwiedzający, oprócz zwiedzania stoisk, mieli możliwość uczestniczenia w forach i konferencjach towarzyszących targom.

W sumie swoje rozwiązania i produkty w 12 wirtualnych halach wystawienniczych podczas tegorocznej edycji targów zaprezentowało 209 wystawców z branży elektronicznej z 25 krajów. Podczas czterech dni targowych z elektronicznymi innowacjami i trendami miało okazję zapoznać się łącznie 8253 użytkowników z 79 krajów, z czego 52% odwiedzających targi pochodziła spoza Niemiec, głównie z Austrii, Włoch, Japonii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Stanów Zjednoczonych.

Wirtualne targi electronica pokazały, że w branży elektronicznej istnieje ogromna potrzeba profesjonalnej dyskusji, transferu wiedzy i inspiracji – powiedział Falk Senger, dyrektor zarządzający Messe München. – Sprostaliśmy tej potrzebie i umożliwiliśmy międzynarodowej publiczności ponowne spotkanie się po długiej nieobecności. Cyfrowe targi zostały dobrze przyjęte przez uczestników z 79 krajów.

Źródło: Messe München

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama