WindEnergy Hamburg już we wrześniu

WindEnergy Hamburg już we wrześniu Pixabay

Już we wrześniu odbędą się dwa największe, światowe wydarzenia dla przemysłu wiatrowego – i to w jednym miejscu! Niemiecki Hamburg będzie gospodarzem targów Expo oraz Kongresu WindEnergy. Nie zabraknie tam także polskich przedstawicieli branży wiatrowej, których na wspólnym stoisku zaprezentuje PSEW.

WindEnergy Hamburg to największe na świecie targi Expo i kongres, który odzwierciedla dynamikę przemysłu wiatrowego we wszystkich jego aspektach. W 2022 r. po raz pierwszy H2 Expo Conference odbędzie się równolegle z WindEnergy Hamburg. Wydarzenie to będzie międzynarodowym miejscem spotkań dotyczących wytwarzania, dystrybucji i wykorzystania ekologicznego wodoru. Wszyscy kluczowi deweloperzy projektów i inwestorzy z sektora energetyki wiatrowej spotkają się, aby dzielić się pomysłami i poglądami z głównymi interesariuszami z kręgów biznesowych i politycznych.

Targi Expo będą natomiast doskonałą okazją do nawiązania biznesowych kontaktów i współpracy pomiędzy obecnymi producentami, dostawcami, finansistami, operatorami czy dostawcami usług zarówno dla farm lądowych, jak i morskich. Na liście wystawców znajdziemy zarówno doświadczonych liderów branży, jak również młode kreatywne firmy z wysokim potencjałem innowacyjnym i prawdziwym duchem pionierskim, związane z branżą na międzynarodowym rynku przemysłu wiatrowego.

W tym roku PSEW postanowiło przygotować Polski Pawilon, na którym mogą zaprezentować się polskie firmy z branży onshore jak i offshore. To niezwykle istotne z punktu widzenia rozwoju przedsiębiorstwa, aby zaznaczyć swoją obecność na platformie sukcesu jaką jest WindEnergy Hamburg.

Źródło: PSEW

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę