Wartościowe porady na temat kariery w IoT

Farnell

Internetowa społeczność inżynierska - element.com, udostępniła nowego e-booka dla inżynierów, absolwentów i profesjonalistów z dziedzin technicznych, którzy chcieliby rozwinąć swoją karierę w szybko rosnącym świecie IoT.

Ta darmowa, dostępna do pobrania publikacja, zbiera porady i najważniejsze wskazówki od ekspertów z branży i osób piastujących wiodące role w firmach takich jak Amazon, Eaton, Microsoft, Molex i wielu innych. Omawiane tematy obejmują różne ścieżki kariery, jakimi mogą podążyć profesjonaliści w IoT, prezentują umiejętności i cechy, jakich poszukują pracodawcy podczas procesów zatrudniania oraz podają, jak wpływają na rynek nowe, pojawiające się trendy, takie jak uczenie maszynowe i bezpieczeństwo chmury.

Nowe możliwości

Publikacja stanowi połączenie wiedzy zebranej podczas serii webinariów, zorganizowanych przez społeczność element14, które koncentrowały się na różnych aktualnych trendach w branży IoT i problemach związanych z Internetem Rzeczy. - Jako największa na świecie społeczność inżynierów i twórców, obserwujemy, jak coraz więcej naszych członków stara się okiełznać potęgę Internetu Rzeczy by poprowadzić swoje kariery i podążać za szansami, które pojawiają się przed nimi w dziedzinach inżynierskich - powiedziała Dianne Kibbey, global head of community and social media w społeczności element14 i w firmie Farnell.

Wartościowe materiały 

- Ten nowy e-book podkreśla zaangażowanie ze strony społeczności element14 i firmy Farnell, Dystrybutora Rozwiązań Rozwojowych w kształcenie nowego pokolenie inżynierów. Wierzę, że unikalne porady, przekazane przez wiodących w branży ekspertów, których zaprosiliśmy do naszych webinariów, czynią nową publikację bezcennym materiałem zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, jak i profesjonalnych, doświadczonych inżynierów - dodaje.

Nowa, anglojęzyczny e-book, zatytułowany „Engineering Your Future: Professional Advice on Pursuing a Career in IoT” może zostać pobrany bezpłatnie, wraz z wieloma innymi publikacjami, przez wszystkich zarejestrowanych członków społeczności element14. Seria webinariów, która zainspirowała powstanie książki, jest również bezpłatnie dostępna w postaci nagrań dla zarejestrowanych członków społeczności element14.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę