elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Warsaw Industry Week z nową datą i nowe targi automatyki przemysłowej

Raven Media
Reklama
Reklama

Pandemia koronawirusa zbiera kolejne żniwo w branży targowej. Warsaw Industry Week będą kolejną imprezą branżową, która nie odbędzie się tym roku. Organizatorzy podali już przyszłoroczną datę targów.

Jak można przeczytać w komunikacie na stronie targów Warsaw Industry Week: „Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej. Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!”.

Decyzja ta oznacza, że piąta edycja targów Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021. Dodajmy też, że na przyszły rok zaplanowane jest całkowicie nowe wydarzenie targowe w Nadarzynie. Warsaw Automatica Expo mają aspiracje, by stać się największymi targami automatyki przemysłowej i robotyki w naszym kraju. Impreza ta zaplanowana jest w terminie 22-24 września 2021 r.

Źródło: Ptak Expo

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama