elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Voltcraft świętuje 40-lecie

Conrad Electronic
Reklama
Reklama

Jakość i innowacyjność przy optymalnym stosunku ceny do wydajności dla potrzeb klientów. Od ponad 40 lat Voltcraft projektuje produkty, które charakteryzują się niezawodnością i precyzją w każdym calu. Urządzenia do pomiarów elektrycznych i środowiskowych, zasilacze sieciowe i laboratoryjne, technologie ładowania, baterie, akumulatory i endoskopy: przez cztery dekady dobrze wykonane i innowacyjne produkty Voltcraft udowodniły swoją wartość, stając się wyborem projektantów produktów, naukowców, wykonawców, inżynierów serwisowych, studentów, uczniów, praktykantów, miłośników techniki i wykwalifikowanych majsterkowiczów.

Harald Lehner jest ekspertem ds. produktów, który od ponad 30 lat towarzyszy marce Voltcraft. Zna ponad 1700 produktów Voltcrafta lepiej niż własną kieszeń. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekuje się od techniki pomiarowej, technologii ładowania i zasilania w codziennej pracy w laboratoriach, warsztacie i zakładach produkcyjnych. Środowisko pracy, w którym używany jest sprzęt, zmienia się w zawrotnym tempie, a czas tworzenia innowacji technicznych jest coraz krótszy. Dlatego nieustannie w sposób dynamiczny marka rozwija produkty, aby coraz bardziej je optymalizować. Nic więc dziwnego, że wiele urządzeń Voltcrafta w ciągu czterech dekad zdobyło uznanie i nadal przyciąga klientów, dzięki swoim funkcjom, które konkurencja włączyła do swojego sprzętu znacznie później.

Reklama

Urządzenia Voltcrafta wyróżnia także jakość wykonania. Produkowane są one w certyfikowanych zakładach, które spełniają wysokie standardy jakości rynku europejskiego. Ścisła kontrola jakości zapewnia spełnianie przez urządzenia norm jakościowych, takich jak  CE, VDE i ISO. Poza wysokimi technicznymi wymaganiami jakościowymi spełnione są także dyrektywy RoHS i REACH. Ponieważ w testach i pomiarach ważna jest przede wszystkim dokładność, urządzenia Voltcraft są standardowo kalibrowane fabrycznie (bez certyfikatu). Dodatkowo Conrad Electronic oferuje za dodatkową opłatą oficjalne wzorcowanie dla niemal każdego urządzenia pomiarowego z certyfikatem zgodnym z normą DIN EN ISO 9001:2015 lub z normą DIN EN ISO/IEC 17025:2018 (laboratorium akredytowane przez DakkS).

40 lat Voltcrafta to powód do świętowania. Co miesiąc klienci mogą oczekiwać na specjalny, jubileuszowy produkt. W ofercie znajdą się limitowane edycje specjalne dostępnych produktów seryjnych, a także nowe produkty sprzedawane z jubileuszową zniżką. Co więcej, zespół ekspertów Voltcraft planuje co miesiąc prezentować innowacyjny asortyment do pomiarów, testowania i diagnostyki.

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama