elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Tester napięcia z funkcją pomiaru prądu

Beha-Amprobe
Reklama
Reklama

Firma Beha-Amprobe wprowadza na polski rynek nowy tester napięcia BEHA-AMPROBE 2100-Delta True-RMS z funkcją pomiaru prądu do 200 amper (AC) poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu.

Dzięki kategorii bezpieczeństwa do CAT III 1000 V / CAT IV 600 V model 2100-Delta jest optymalnym przyrządem do wyszukiwania i usuwania awarii w instalacjach przemysłowych oraz budowlanych komercyjnych i mieszkalnych. Umożliwia on sprawdzanie napięcia, prądu, rezystancji, ciągłości i częstotliwości przy użyciu jednego narzędzia.

Reklama

Możliwość podłączenia sond pomiarowych do górnej części obudowy przyrządu podczas testowania napięcia ułatwia wykonywanie pomiarów i obsługę jedną ręką. Tester 2100-Delta umożliwia proste pomiary prądu do 200 A AC poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu.

Model 2100-Delta, podobnie jak wcześniejsze modele tej linii, jest wyposażony we wzmocnione elementy zapewniające niezawodną pracę. Ma on stopień ochrony IP 64, jest zbudowany zgodnie z normą EN 61243-3:2014 dla testerów napięcia i jest zatwierdzony przez GS.

Reklama

Źródło: Beha-Amprobe

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama