Tester napięcia z funkcją pomiaru prądu

Tester napięcia z funkcją pomiaru prądu Beha-Amprobe

Firma Beha-Amprobe wprowadza na polski rynek nowy tester napięcia BEHA-AMPROBE 2100-Delta True-RMS z funkcją pomiaru prądu do 200 amper (AC) poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu.

Dzięki kategorii bezpieczeństwa do CAT III 1000 V / CAT IV 600 V model 2100-Delta jest optymalnym przyrządem do wyszukiwania i usuwania awarii w instalacjach przemysłowych oraz budowlanych komercyjnych i mieszkalnych. Umożliwia on sprawdzanie napięcia, prądu, rezystancji, ciągłości i częstotliwości przy użyciu jednego narzędzia.

Możliwość podłączenia sond pomiarowych do górnej części obudowy przyrządu podczas testowania napięcia ułatwia wykonywanie pomiarów i obsługę jedną ręką. Tester 2100-Delta umożliwia proste pomiary prądu do 200 A AC poprzez nasunięcie otwartych cęgów na przewód bez konieczności przerywania obwodu.

Model 2100-Delta, podobnie jak wcześniejsze modele tej linii, jest wyposażony we wzmocnione elementy zapewniające niezawodną pracę. Ma on stopień ochrony IP 64, jest zbudowany zgodnie z normą EN 61243-3:2014 dla testerów napięcia i jest zatwierdzony przez GS.

Źródło: Beha-Amprobe

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę