elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi SPS 2021 odwołane

Mesago Messe
Reklama
Reklama

Wydawało się, że pandemia COVID-19 ustąpiła już na tyle, że zaplanowane na drugą połowę br. imprezy targowe, z pewnymi ograniczeniami, ale jednak się odbędą. Tymczasem właśnie zapadła decyzja, że tegoroczna edycja targów SPS – Smart Production Solutions została odwołana.

Tegoroczna edycja międzynarodowych targów poświęconych automatyce przemysłowej miała mieć hybrydowy charakter. W Norymberdze w dniach 23-25 ​​listopada 2021 miała się odbyć fizyczna część targów, a jednocześnie niektóre jej elementy miały mieć miejsce on-line. Dziś już wiemy, że w tym roku targi nie dojdą do skutku.

Reklama

Główną przyczyną odwołania targów SPS jest oczywiście rosnąca liczba zachorowań oraz hospitalizacji. Dlatego też w Bawarii w tym tygodniu zaczynają obowiązywać ścisłe ograniczenia związane z kontaktami z osobami niezaszczepionymi. Wchodzi też w życie tzw. zasada 2G-Plus, zgodnie z którą wstęp do różnych publicznych instytucji mają tylko osoby zaszczepione i wyleczone, które muszą również wykazać się aktualnym, negatywnym wynikiem testu na koronawirusa.

Głęboko żałujemy tej decyzji, ale w obliczu szybko pogarszającej się sytuacji i jeszcze ostrzejszych przepisów jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczne spotkanie. Naszym celem było zaprojektowanie najlepszej możliwej platformy biznesowej w najbezpieczniejszy sposób. Wiemy, jak ważny jest SPS dla naszych klientów i partnerów, zwłaszcza w tym roku, ale niestety nie będzie możliwości organizacjit targów, pomimo stale poprawiających się środków bezpieczeństwa.

Reklama

Martin Roschkowski, prezes Mesago Messe Frankfurt, organizatora targów SPS.

Źródło: Mesago

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama