elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Euro-Lift z nowym terminem

Targi Kielce
Reklama
Reklama

Na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży organizatorzy targów EURO-LIFT zdecydowali o zmianie terminu najbliższej edycji wystawy. VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2021 r.

Spotkanie branży dźwigowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty Targi Kielce, wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęły decyzję, aby VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbyła się od 28 do 29 kwietnia 2021 r.

Głównym celem organizatorów jest stworzenie kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży dźwigowej oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy. Czas pozostały do targów ma zostać wykorzystany również jako okazja do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Źródło: Targi Kielce

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama