Targi Enex w sieci. Co planują organizatorzy?

Targi Enex 2021 w sieci. Co planują organizatorzy? Targi Kielce

Pandemia zmienia plany organizatorów największych wydarzeń branżowych. Również Targi Kielce zdecydowały się na odwołanie tegorocznej edycji targów Enex i przełożenie wydarzenia na następny rok. Organizatorzy zapraszają jednak na Enex do sieci, gdzie zaplanowane zostały liczne atrakcje dla wystawców i zwiedzających.

Zespół Targów Kielce wraz z portalem Globenergia przygotował dla wystawców i zwiedzających propozycję wirtualnego spotkania. – Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów przy kawie, to tworzymy choć namiastkę targów – mówi Robert Frąk, menadżer targów Enex.

Wirtualne spotkanie odbędzie się 28 kwietnia, a śledzić je będzie można na stronie Targów Kielce oraz na portalu Miasto OZE.

Podczas Enex w sieci zobaczymy produkty wystawców targów, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”. Nie zapomnieliśmy także o nagrodzie Enex AWARD.

Rozmowy pełne energii

Wydarzenie rozpocznie się Energetycznym Talk-Show. Będzie to przegląd najważniejszych informacji dla branży energetycznej. Dziennikarze podejmą między innymi temat opłaty mocowej i innych czynników wpływających na wzrost rachunków za prąd oraz optymalizacji produktywności dużych farm fotowoltaicznych. Zaprezentują także najnowsze dane dotyczące rynku PV i pomp ciepła, magazynów energii i ich miejsca w biznesie. Nie zabraknie także newsów dotyczących elektromobilności, wyzwań rynków mikroinstalacji czy tematu renowacji.

Wirtualne prezentacje, realne nowości

Enex w sieci to także prezentacje nowości, technologii i produktów na sezon 2021. Wystawcy targów Enex będą mogli zaprezentować swoje najnowsze osiągniecia, bo choć targi odbyć się nie mogą, to nowości na rynku nie brakuje.  Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta zostanie zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia. 

Branżowe konkursy i cenne nagrody

Ważnym elementem każdych targów są nagrody. Również  i tym razem ich nie zabraknie. Podczas wydarzenia zostaną wręczone medale i wyróżnienia Targów Kielce za najlepsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania dla banży gospodarki odpadami. Dodatkowo rozstrzygnięty zostanie konkurs redakcji Globenergia dla instalatorów branż HVAC i PV – Dobre praktyki w dobrych rękach.

Największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać Państwu nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk.

>>Zarejestruj się na targi Enex w sieci<<

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę