Tajwańskie firmy na spotkaniach b2b z polskimi przedsiębiorcami w Warszawie

Taipei World Trade Center
Reklama
Reklama

Komponenty elektroniczne, oświetlenie, produkty ICT oraz elektronika konsumencka – to m.in. te branże będą reprezentowane przez producentów biorących udział w tajwańskiej misji handlowej, którzy spotkają się z polskimi przedsiębiorcami 24 października w Warszawie.

Spotkania b2b tajwańskich i polskich firm odbędą się w ramach misji handlowej organizowanej przez Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) oraz sieć Enterprise Europe Network, a także Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Reklama

Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Podczas niedawnych targów EMO producenci z tego niewielkiego pod względem powierzchni państwa stanowili najliczniejszą grupę wystawców (239 firm) spoza Europy.

Na spotkaniu w Warszawie firmy z Tajwanu reprezentować będą następujące sektory:

• komponenty elektroniczne,
• maszynowy,
• produkty ICT, elektronika konsumencka,
• oświetlenie,
• części samochodowe,
• elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie),
• inne, w tym m.in. filtry do oczyszczania wody, linie produkcyjne do przetwórstwa spożywczego, tekstylia.

Pełną listę firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami można sprawdzić pod następującym linkiem: http://bit.ly/2lvY6f7 .

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszyscy zainteresowani uczestnictwem proszeni są o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

Reklama

Na spotkania można się zarejestrować:
• mailowo – przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw
• telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: +48 22 370 52 10 (osoba kontaktowa: Paulina Biedroń)
• online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny http://bit.ly/2kBAzJt .

Termin rejestracji udziału w spotkaniach upływa 22 października.

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00 do 17:00 w Regent Warsaw Hotel, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja zapewni większy wybór godzin spotkań.

Źródło: Taipei World Trade Cente

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama