elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Szafy serwerowe od firmy Schneider Electric

Schneider Electric
Reklama
Reklama

Szafy Easy Racks są szybkie w instalacji, proste w obsłudze i łatwe w zarządzaniu. Zapewniają większą niezawodność w przypadku wdrożeń brzegowych i centrów danych, a jednocześnie cechuje je przystępna cena.

Firma Schneider Electric śmielej wprowadza na rynek szafy serwerowe serii Easy Rack, dostępne wyłącznie w Europie i na rynkach Wspólnoty Niepodległych Państw. Są dostępne w różnych rozmiarach, aby dopasować ofertę do potrzeb klientów. Szafy zostały zaprojektowane tak, by były szybkie i łatwe w instalacji, dostosowywaniu i wyposażaniu, a jednocześnie ułatwiały skalowanie. Zapewniają wysokiej jakości i ekonomiczny system szafowy do szerokiej gamy aplikacji o znaczeniu krytycznym, w tym: szaf sieciowych, środowisk edge computing i przemysłowych, chmur i centrów danych kolokacji.

Szafy Easy Rack są w pełni konfigurowalne

Reklama

Szafy Easy Rack są w pełni konfigurowalne i dostępne w wielu wysokościach, szerokościach i głębokościach, w zakresie od 24U do 48U, przy szerokościach 600 mm i 800 mm oraz od 800 mm do 1200 mm głębokości. Zróżnicowana oferta obejmuje również systemy szaf rack z bokami lub bez oraz opcją, która jest dostarczana w postaci płaskiej. Taka możliwość ułatwia dostawę do miejsc, w których występują wyzwania związane z wdrożeniem, takie jak ograniczenia dotyczące przestrzeni lub wysokości.

Easy Racks to niezawodna, niedroga i łatwa w użyciu seria szaf, akcesoriów i komponentów. Marka Schneider Electric jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań zasilania awaryjnego, centrów danych i infrastruktury komputerowej. Można je łatwo zainstalować i uzupełnić o inne komponenty, w tym niedawno wprowadzoną i bogatą w funkcje serię Easy Rack PDU.

- Nasza nowa seria Easy Rack oferuje światowej klasy: niezawodność, wydajność i dostępność, dla krytycznych systemów informatycznych w wielu zastosowaniach - powiedział Rob McKernan, senior vice president, secure power division, Schneider Electric Europe. - Niezależnie od tego, czy są używane w obiektach kolokacyjnych, w odległych lokalizacjach czy w środowiskach biurowych przedsiębiorstw, regały Easy Racks zapewniają wysokiej jakości, solidne i łatwe w montażu obudowy i akcesoria w przystępnej cenie.

Liczne zalety produktu firmy Schneider Electric

Reklama

Kluczowe zalety nowej serii Easy Rack obejmują: szybkie wdrażanie dzięki bogatej w funkcje, ekonomicznej platformie do montażu w szafie serwerowej i w pełni zmontowane i wyposażone w podstawowe funkcje rozwiązania Easy Racks zapewniają szybkie wdrażanie i szybką instalację sprzętu w dowolnym środowisku IT. Seria oferuje do 81% współczynnika wentylacji przednich i tylnych drzwi przy statycznych i dynamicznych obciążeniach odpowiednio 1200 kg i 600 kg.

Ważna jest także standaryzowana platforma szafy: klienci Easy Rack mogą ujednolicić wszystkie wymagania dotyczące serwerów i szaf sieciowych na jednej platformie szafy, zapewniając łatwą instalację w rzędowych centrach danych, węzłach dystrybucji okablowania i odległych środowiskach brzegowych. Nowe standardowe rozmiary obejmują format 800 mm szerokości i 800 mm głębokości, nadający się do okablowania i integracji różnych aplikacji w przestrzeniach sieciowych.

Szafy cechuje też konkurencyjny koszt, a także prosta, ekonomiczna i łatwą w obsłudze infrastruktura stelażowa z bezproblemową konstrukcją i kompatybilnością z wieloma infrastrukturami IT, oraz zwiększona kompatybilność: łatwa integracja ze stelażami, akcesoriami i PDU oraz z narzędziami projektowymi Schneider Electric zapewnia szybkie projektowanie, wdrażanie i kompatybilne rozwiązania IT. Ponadto systemy wysokiej jakości pochodzą od sprawdzonego lidera branży z legendarną niezawodnością i pięcioletnią gwarancją fabryczną.

Szafy Easy Rack są w pełni kompatybilne z otwartym, interoperacyjnym i niezależnym od dostawcy oprogramowaniem do zarządzania infrastrukturą IT EcoStruxure firmy Schneider Electric. Taka konstrukcja umożliwia zdalne monitorowanie lokalnej i rozproszonej infrastruktury IT z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i za pośrednictwem dowolnego urządzenia. Seria Easy Rack jest dostępna za pośrednictwem partnerów handlowych w Europie od maja 2021 r.

Źródło: Schneider Electric

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama