Spotkanie z tajwańskim producentem aparatury pomiarowej

Spotkanie z tajwańskim producentem aparatury pomiarowej Milli

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza 28 listopada br. na spotkanie z tajwańską firmą Milli, producentem różnego rodzaju aparatury pomiarowej.

Spotkania odbędą się w ramach Tajwańskiej Misji Handlowej (Taiwan Fastener Trade Mission) – bezpłatnych spotkań B2B z 15 firmami z Tajwanu – 28 listopada (poniedziałek) w Warszawie, w hotelu InterContinental, przy ulicy Emilii Plater 49, w godzinach 10:00-17:00.

Firma Milli to tajwański producent aparatury pomiarowej do półprzewodników, płytek drukowanych, komponentów pasywnych, optoelektroniki, w tym bezkontaktowych profilometrów optycznych i systemów wykrywania defektów itp.

Pozostali przedsiębiorcy z Tajwanu, którzy wezmą udział w spotkaniach, oferować będą elementy złączne do różnych zastosowań.

>>Zarejestruj się na spotkanie<<

Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Spotkania będą prowadzone w j. angielskim.

Organizatorem spotkania jest Taiwan Trade Center, Warsaw – polskie przedstawicielstwo finansowanej przez rząd organizacji promującej wymianę handlową, Taiwan External Trade Development Council (TAITRA).

Źródło: TAITRA

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę