Smart Production Solutions powraca do pierwotnej daty w 2025 r.

Smart Production Solutions powraca do pierwotnej daty Mesago Messe Frankfurt i

Przyszłoroczne targi SPS odbędą się w Norymberdze w dniach 25-27 listopada 2025 r., powracając tym samym do okresu znanego branży automatyki od wielu lat. Daty do 2027 roku również zostały już opublikowane przez organizatora Mesago Messe Frankfurt i również przypadają na koniec listopada.

Po trzech latach odroczenia z powodu koronawirusa, wiodące targi inteligentnej i cyfrowej automatyzacji powrócą do swojego stałego terminu pod koniec listopada 2025 roku. 

Pandemia zmusiła nas do przetasowania kart i aby dać branży pewność w zakresie planowania, konieczne było przeniesienie SPS – wyjaśnia Sylke Schulz-Metzner, wiceprezes SPS. – Tym bardziej cieszymy się, że możemy przywrócić tę najważniejszą imprezę końca roku na należne jej miejsce w kalendarzu od 2025 r. dla dostawców rozwiązań automatyzacji i zainteresowanych stron - to jak powrót do domu.

Daty targów SPS - Smart Production Solutions

  • 25 - 27 listopada 2025 r.
  • 24 - 26 listopada 2026 r.
  • 23 - 25 listopada 2027 r.

Aktualne dane dotyczące rezerwacji na targi SPS 2024, które odbędą się w dniach 12-14 listopada, po raz kolejny podkreślają ogromne znaczenie tych wiodących targów dla międzynarodowej branży automatyki. Ponad 850 wystawców zarejestrowało się już na to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu branży, w tym międzynarodowe firmy, takie jak ABB, Lenze, Beckhoff Automation, Phoenix Contact, Rittal i wiele innych. Zainteresowani znajdą aktualną listę wystawców na stronie internetowej wydarzenia od maja. 

Smart Production Solutions - 33. międzynarodowe targi automatyki przemysłowej SPS odbędą się w dniach 12 - 14 listopada 2024 roku.

Źródło: Mesago Messe Frankfurt 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę