Warsaw Industry Week. Schneider Electric zaprasza na swoje stoisko

Schneider Electric zaprasza na swoje stoisko Schneider Electric

Początek listopada to tradycyjnie czas spotkań profesjonalistów i ekspertów zajmujących się różnymi gałęziami przemysłu. Wszystko za sprawą Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych – Warsaw Industry Week (8–10 listopada). Wśród dostawców, którzy wezmą udział w wydarzeniu, jest firma Schneider Electric. Specjaliści z pionów Industry oraz Secure Power zaprezentują technologie dla przemysłu maszynowego i automatyki procesowej, a także NetShelter WX 6U, czyli rozwiązania umożliwiającego innowacyjne wdrażanie serwerów i sprzętu sieciowego w ramach Edge Computing.

Dotychczasowe rewolucje przemysłowe, niewątpliwie wpływając na rozwój społeczeństw, skutkowały też licznymi kosztami alternatywnymi, np. w postaci zmian w środowisku naturalnym. Nabierająca tempa czwarta rewolucja przemysłowa budzi nadzieje na podniesienie poziomu życia ludzi na całym świecie. Obecnie organizacje są bardziej świadome skutków poprzednich przemian i ich wpływu na klimat, co powoduje, że szczególny nacisk kładą na kwestie zrównoważonego rozwoju. Ważne, aby postęp nie odbywał się kosztem planety, zdrowia i następnych pokoleń. Dlatego tysiące podmiotów publicznych oraz prywatnych pracuje dziś, aby za sprawą nowoczesnych technologii ograniczyć, jeśli nie wyeliminować, wpływ przemysłu na środowisko. Taki właśnie ma być przemysł przyszłości.

Nadszedł czas na zieloną cyfrową transformację przedsiębiorstw z wykorzystaniem Internetu rzeczy, rozszerzonej rzeczywistości czy modułowego oprogramowania sterującego. Jako Schneider Electric jesteśmy sprawdzonym partnerem oraz wiarygodnym dostawcą rozwiązań i narzędzi, które stale ulepszamy i dostosowujemy do konkretnych potrzeb klientów. Na Warsaw Industry Week opowiemy o tym, że kompleksowa analityka oparta na działaniu lokalnych centrów danych umożliwia w pełni optymalne gospodarowanie dostępnymi zasobami, z kolei odpowiednie zabezpieczenie infrastruktury krytycznej skutkuje bezawaryjnością i ciągłością działania – mówi Małgorzata Kasperska, wiceprezes pionu Secure Power na klaster Europy Środkowo-Wschodniej w Schneider Electric.

W Schneider Electric wierzymy, że dojście do zerowej emisji CO2 to cel, który jest jak najbardziej realny. W jego osiągnięciu oraz podniesieniu wydajności produkcji, zwiększeniu bezpieczeństwa i zredukowaniu liczby wykorzystywanych zasobów pomogą nam najnowsze technologie. Przemysł odpowiada za znaczną część globalnej emisji gazów cieplarnianych. Dzięki naszym autorskim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zadbać o dekarbonizację w ramach całego łańcucha wartości przedsiębiorstw. Zapraszamy na nasze stoisko podczas Warsaw Industry Week – dodaje Ireneusz Martyniuk, wiceprezes pionu Industry na klaster Europy Środkowo-Wschodniej w Schneider Electric.

Schneider Electric jest jednym z prekursorów dostarczania technologii pozwalających przemysłowi ograniczyć negatywne oddziaływanie na ekosystemy, zredukować ślad węglowy i zoptymalizować wykorzystanie zasobów. W 2021 r. firma została uznana przez Corporate Knights za światowego lidera w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rozwiązania dostarczane przez Schneider Electric będzie można poznać podczas zbliżających się Targów Warsaw Industry Week, które odbędą się w dniach 8–10 listopada w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Firma zaprezentuje paletę rozwiązań dla przemysłu maszynowego i automatyki procesowej, które bazują na najnowocześniejszych technologiach. Dzięki nim biznes możeskutecznie się rozwijać, ale w sposób zrównoważony oraz w oparciu o dane, pozwalając na elastyczne reagowanie na zachodzące w świecie zmiany. Schneider Electric zaprasza na stoisko firmowe w hali B (Automatyka i Robotyka) w miejscu B2.03.

Źródło: Schneider Electric

 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę