Ruszyły targi Energetab 2021

Ruszyły targi Energetab 2021 Raven Media

Nie wiemy, czy na pewno „świat energetyki zaczyna się w Bielsku-Białej”, ale z całą pewnością wzrok całej krajowej branży energetycznej będzie do czwartku skierowany na to miasto i zaczynające się dziś targi Energetab.

To już 34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab, które w urokliwym miejscu w pobliżu Szyndzielni organizuje ZIAD Bielsko-Biała. To jednocześnie największa w naszym kraju impreza branży energetycznej. Obecni na targach przedstawiciele firm będą prezentować m.in. urządzenia, aparaturę i technologię dla przemysłu energetycznego. To także miejsce spotkań i wymiany doświadczeń z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami czy dostawcami usług – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

W tegorocznej edycji targów Energetab swoją ofertę zaprezentuje ponad 270 wystawców –  zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych.

W ramach targów wydzielone zostały trzy specjalne strefy:

  • Strefa Odnawialnych Źródeł Energii – OZE,
  • Strefa Elektromobilności – SEL,
  • Strefa Praktycznych Pokazów technologii elektrycznych – SPP.

Poza nowościami prezentowanymi na stoiskach wystawców podczas targów nie zabraknie także innych, ciekawych wydarzeń. W programie targów znalazły się m.in. prezentacje promocyjne wystawców oraz konferencje:

  • Sprawiedliwa Transformacja Energetyczna,
  • Fotowoltaika dziś i jutro,
  • Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych dystrybucyjnych,
  • Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce.

W wybranych konferencjach można będzie też uczestniczyć zdalnie po uprzednim zarejestrowaniu zainteresowania.

Podczas targów zostanie ogłoszone rozstrzygnięcie konkursu nagradzającego prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę