Robotyka i automatyka na targach STOM

Robotyka i automatyka na targach STOM Targi Kielce

W przyszłym tygodniu w Kielcach ruszają targi STOM. To jedna z największych imprez branżowych w naszym kraju. W halach wystawowych dominować będą różnego rodzaju maszyny do obróbki metali, ale nie zabraknie także robotów i różnorodnych komponentów z obszaru automatyki przemysłowej.

Ważną częścią targów STOM jest Salon Robotyki Przemysłowej STOM–Robotics. To jednocześnie jeden z najmłodszych, ale zaraz najprężniej rozwijających się elementów Przemysłowej Wiosny!

STOM-Robotics to salon w całości poświęcony robotom przemysłowym. Zakres branżowy targów obejmuje również projektowanie i wykonywanie linii technologicznych, napędy i sterowanie, oprzyrządowanie oraz chłodziwa i ciecze technologiczne. Salon Robotyki Przemysłowej jest światową platformą spotkań całej branży maszynowej i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Przedstawicieli branży elektrotechnicznej i automatyki przemysłowej z pewnością zainteresują również Targi Elektroniki i Automatyki TEiA. Zakres branżowy tego salonu obejmuje m.in.: elektronikę przemysłową, mikrokontrolery, części i podzespoły elektroniczne czy kompozyty i chemię dla elektroniki. Uczestnicy Targów TEiA mogą zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, a udział w wydarzeniu umożliwia zawarcie ważnych kontraktów i nawiązanie nowych, wartościowych relacji.

Targi STOM, w tym STOM-Robotics i TEiA, odbędą się w dniach 19–22.03.2024.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę