Po Warszawie, czas na Kraków – Evertiq Expo 2019

Evertiq Expo

17 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się druga edycja targów i konferencji Evertiq Expo Kraków 2019. Wydarzenie przeznaczone jest głównie dla osób profesjonalnie związanych z przemysłem elektronicznym.

W części targowej zaprezentuje się ponad 100 wystawców, wśród których znajdą się liczni dystrybutorzy i producenci komponentów, firmy EMS oraz dostawcy PCB.

W ramach seminarium odbędzie się 11 wykładów i 4 warsztaty. Swój udział w warsztatach można zgłaszać na adres mailowy: [email zakodowany]

 

© Evertiq Expo

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób odwiedzających, wystarczy zarejestrować się przez stronę internetową. Organizator zapewnia serwis kawowy oraz lunch w formie bufetu.

Kolejna edycja Evertiq Expo Warszawa odbędzie się 28 maja 2020 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

>>Więcej informacji o Evertiq Expo<<

 

 

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę