Oferta DigiKey zwiększyła się w III kw. 2023 o 40 tysięcy częsci

DigiKey

Firma DigiKey, globalny dystrybutor handlowy, oferujący komponenty techniczne i produkty z dziedziny automatyki, dostępne w magazynie do natychmiastowej wysyłki, rozszerzył swoje portfolio w trzecim kwartale 2023 roku o ponad 40 tysięcy nowych części w magazynie, z czego 19 tysięcy to były nowo wprowadzone produkty w kluczowych dziedzinach działalności DigiKey.

„Firma DigiKey nieustannie rozbudowuje ogromny asortyment produktów od największych dostawców w branży, skierowany do inżynierów i projektantów” - mówi Mike Slater, wiceprezes, dział ds. rozwoju globalnego firmy DigiKey. „Wszystkie produkty, jakie dodaliśmy w trzecim kwartale są regularnie dostępne w naszym magazynie i wzmacniają nasze relacje z ogólnoświatową społecznością inżynierów, która poszukuje technologii w dziedzinach automatyki przemysłowej, półprzewodników, czujników, zasilania, elementów pasywnych oraz złączy”.


Oto niektóre z najważniejszych nowych produktów dostępnych obecnie w DigiKey:

 • Allegroukład scalony czujnika prądu ASEK724LLC-30AB-T to ekonomiczne i precyzyjne rozwiązanie do pomiaru prądu zmiennego i stałego w układach przemysłowych, motoryzacyjnych, komercyjnych i komunikacyjnych. Niewielka obudowa idealnie sprawdza się w zastosowaniach o ograniczonej przestrzeni, a także obniża koszty, zmniejszając powierzchnię płytki. Typowe zastosowania obejmują sterowanie silnikami, wykrywanie obciążeń i zarządzanie nimi, zasilacze impulsowe i zabezpieczenia nadprądowe.
   
 • MPSmoduł zasilania prądu stałego MPM3695 - MPM3695-100 z magistralą PMBus stanowi kompletne rozwiązanie zasilania umożliwiające uzyskanie prądów wyjściowych do 100A ze znakomitą regulacją obciążenia i linii w szerokim zakresie napięcia wejściowego. Urządzenie pracuje z wysoką sprawnością w szerokim zakresie obciążeń i daje możliwość łączenia równoległego w celu dostarczania natężenia do 800A.
   
 • TE Connectivityprzemysłowe zespoły złączowe IP20 RJ45 firmy TE stanowią wytrzymałe i niezawodne rozwiązania do zastosowań przemysłowych sieci Ethernet. Omawiany zespół złączowy stanowi rozszerzenie grupy produktów instalowanych w terenie, nie wymagających żadnych specjalnych narzędzi. Przemysłowy zespół złączowy IP20 jest zgodny z normami IEC 60603-7-1:2011 oraz IEC 60603-7-3, obsługuje przemysłowy zakres temperatur i jest dostępny w wersjach prostych (180 stopni) oraz kątowych (90 stopni).
   
 • Vishay Dale: projekt referencyjny bocznika mocy z serii HV-IBSS-USB umożliwia łatwą integrację i próby projektów BMS. Dzięki niskiemu współczynnikowi temperaturowemu rezystancji (TCR), połączeniu ułatwiającemu dostęp do danych, wysokiej mocy i wysokiej dokładności na poziomie kalibracji 0,2%, klienci mogą z powodzeniem stosować omawiany projekt w systemach zarządzania bateriami. Emulacja terminala obsługująca szeroką gamę systemów operacyjnych.
   
 • ACL Staticide: najnowocześniejszy system monitorowania napięcia na ciele ACL 8900 StatIQ™Armband Monitor dla firm, które wymagają śledzenia w czasie rzeczywistym pracowników poruszających się w strefach ochrony antystatycznej (EPA). Monitor wykorzystuje młynek polowy do pomiaru miejscowej gęstości ładunku powierzchniowego na ramieniu pracownika, a napięcie na ciele jest mierzone i rejestrowane przez oprogramowanie w czasie rzeczywistym. Czas pracy baterii urządzenia wynosi 12 godzin z możliwością naładowania w ciągu jednej godziny z użyciem dołączonego w zestawie kabla USB-C®.

Firma DigiKey jest autoryzowanym dystrybutorem komponentów elektronicznych pochodzących od ponad 2800 wiodących w branży dostawców, gwarantując inżynierom, projektantom, specjalistom ds. zaopatrzenia i konstruktorom, że zamawiane przez nich produkty są autentyczne i dostarczane do DigiKey bezpośrednio od producenta.

Źródło: DigiKey

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę