Nowy członek zespołu Figene Capital

pixabay-rawpixel

Na początku lipca do zespołu Figene Capital dołączył Tomasz Michalak, który będzie pełnił funkcję prokurenta spółki. Nowy członek to manager posiadający bogatą wiedzę i praktyczne doświadczenie zdobyte na stanowiskach związanych z realizacją inwestycji wiatrowych, eksploatacją oraz serwisem urządzeń, instalacji, sieci oraz budynków. 

W swojej dotychczasowej pracy Tomasz Michalak prowadził nadzór nad szeregiem projektów inwestycyjnych oraz licznymi procesami administracyjnymi związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę i użytkowanie obiektów. Nadzorował 89 kampanii pomiarowych prowadzonych na terenie Polski oraz koordynował badania środowiskowe przeprowadzane na potrzeby wykonania tzw. raportu środowiskowego, który wykonuje się przed złożeniem wniosku pozwolenia na budowę. Koordynował projekty elektrowni wiatrowych w zakresie procedur uzyskania pozwolenia na budowę dla elektrowni wiatrowych o łącznej mocy 891,8 MW.

Tomasz Michalak posiada bogate doświadczenie w realizacji kilkudziesięciu złożonych przedsięwzięć inwestycyjnych i instalacyjnych z doskonałym rozumieniem uwarunkowań formalno-prawnych, procedur administracyjnych oraz znajomością branży energetycznej i gospodarki odpadami. Jest uznanym specjalistą w branży OZE, który od 2003 r. realizował liczne przedsięwzięcia budowy farm wiatrowych.

Z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, absolwentem Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Ukończył również studia inżynierskie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn o specjalności Konstrukcja Maszyn i Urządzeń.

Źródło: Figene Capital

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę