Nowe testery pętli prądowej zaworów firmy Fluke

Fluke

Ocena jakości zasilania wymaga zarejestrowania dużych ilości danych, a następnie poświęcania długiego czasu na analizę danych i raportowanie. Jednak przekształcenie danych pomiarowych w użyteczne informacje jest niezbędnym krokiem w procesie, aby wszystkie zainteresowane strony jasno je rozumiały.

Nowe trójfazowe rejestratory jakości zasilania Fluke 1742, 1746 i 1748 pomagają w wyszukiwaniu i usuwaniu usterek i sprawdzaniu jakości zasilania dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji oraz tworzeniu raportu zgodnego z normą EN50160 za pomocą jednego kliknięcia.

Standardowe raportowanie za pomocą jednego kliknięcia

Przyrządy Fluke serii 1740 są w pełni zgodne z międzynarodowymi normami jakości energii elektrycznej, np. EN 50160, i umożliwiają jednoczesną rejestrację do 500 parametrów wraz z rejestracją zdarzeń, dzięki czemu wykrywanie nieregularnych i trudnych do zlokalizowania problemów związanych z jakością zasilania jest teraz jeszcze łatwiejsze. Dołączone oprogramowanie Fluke Energy Analyze plus szybko ocenia jakość energii na przyłączu elektrycznym, w podstacji lub przy odbiorniku. Spersonalizowany raport zgodny z indywidualnymi wymaganiami klienta jest dostępny za 1 kliknięciem.

Bezpieczne i łatwe gromadzenie danych

Zwiększ bezpieczeństwo i skróć czas przebywania w potencjalnie niebezpiecznych środowiskach oraz uwolnij się od problemów związanych ze stosowaniem środków ochrony indywidualnej dzięki bezprzewodowemu połączeniu (Wi-Fi) umożliwiającemu przeglądanie danych bezpośrednio w terenie. Dzięki automatycznemu przełączaniu z zasilania sieciowego na bateryjne nigdy nie utracisz żadnych danych.

Nowe trójfazowe rejestratory jakości zasilania z serii 1740 firmy Fluke ułatwiają gromadzenie danych oraz tworzenie raportów dla krytycznych trendów w zakresie jakości zasilania:

  • Łatwa konfiguracja przyrządu i obsługa oprogramowania;
  • Znormalizowany raport zgodny z normą EN50160 za pomocą 1 kliknięcia;
  • Spersonalizowany raport zgodny z indywidualnymi wymaganiami klienta;
  • Analiza trendów w celu uproszczenia rozwiązywania problemów;
  • Zdalny dostęp z dowolnego miejsca dzięki aplikacji Fluke Connect.

Źródło: Fluke

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę