Multimetr od Fluke pracuje w każdych warunkach

Fluke

Multimetr Fluke 87 MAX True-rms jest wyposażony we wszystkie sprawdzone funkcje modelu Fluke 87V, czyli najpopularniejszego obecnie multimetru cyfrowego, oraz wiele innych ulepszeń.

Multimetr cyfrowy Fluke 87 MAX True-rms wyznacza nowy standard pracy w surowych warunkach otoczenia oraz zapewnia dokładność i funkcje niezbędne do wyszukiwania i usuwania usterek elektrycznych. Stworzony do pracy w najtrudniejszych warunkach, z którymi można się spotkać, z myślą o klientach, którzy pracują w każdym miejscu: gorącym, zimnym, mokrym, brudnym, na drabinie, w kanale. To jest multimetr cyfrowy, który pracuje tam, gdzie inne nie mogą.

Przyrząd 87V MAX jest wyposażony we wszystkie sprawdzone funkcje standardowego modelu 87V oraz dodatkowo ma:

  • stopień ochrony IP67
  • pełną wodoszczelność i pyłoszczelność
  • odporność na upadki z wysokości 4 m
  • wytrzymałą przemysłową obudowę z holsterem
  • dwukrotnie wydłużony czas pracy baterii
  • rozszerzony zakres temperatur eksploatacji od -40°C (do 20 min) do +55°C.

Teraz można pracować tam, gdzie inne multimetry nie są w stanie. Koniec z awariami na zewnątrz w deszczu i w miejscach o wysokiej wilgotności.

Źródło: Fluke

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę