Mobilne stacje robocze dla przemysłu i logistyki

Mobilne stacje robocze dla przemysłu i logistyki WEROCK

WEROCK Technologies, dostawca przemysłowych technologii komputerowych, prezentuje swoją najnowszą serię Rocktool, wkraczając w zupełnie nowy segment produktów. Składająca się z trzech mobilnych stacji roboczych seria umożliwia pracę niezależną od lokalizacji i zwiększoną wydajność dzięki zintegrowanemu zasilaczowi. Każdy model może być indywidualnie skonfigurowany w zależności od zastosowania.

Mobilne stacje robocze Rocktool pozwalają mieć wszystkie niezbędne materiały zawsze przy sobie, bez konieczności biegania w tę i z powrotem. Dzięki zintegrowanemu, samowystarczalnemu zasilaniu, cały niezbędny sprzęt, taki jak komputery, drukarki lub skanery, można zawsze nosić na miejscu, zapewniając, że wszystkie niezbędne materiały są zawsze dostępne. Wynikające z tego krótsze odległości są nie tylko łatwiejsze dla stóp, ale także optymalizują produktywność i procesy. Solidna konstrukcja wózków mobilnych zapewnia trwałość i odporność w najbardziej wymagających środowiskach.

Zastosowanie zaawansowanych akumulatorów litowo-żelazowo-fosforanowych zapewnia długotrwałe i bezobsługowe użytkowanie. W zależności od modelu, elektronika ma szczytową moc wyjściową do 3000 W, dzięki czemu jest kompatybilna z drukarkami laserowymi. Możliwe jest również skonfigurowanie wariantów o pojemności baterii do 720 Ah, aby sprostać każdemu wymagającemu wyzwaniu roboczemu. W porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami ołowiowo-żelowymi, seria Rocktool oferuje znacznie niższą wagę i znacznie wyższą użyteczną pojemność baterii do 95% (zamiast 30%).

Wraz z serią Rocktool otwieramy nowe pole pracy w przemyśle. Dzięki zintegrowanemu, samowystarczalnemu zasilaniu, wszystkie wymagane materiały robocze mogą być zawsze na miejscu. Ponadto seria Rocktool oferuje niezależną od lokalizacji, solidną stację roboczą, którą można indywidualnie dostosować do każdego zastosowania dzięki wielu konfiguracjom. Optymalizuje to przepływ pracy i zwiększa wydajność. Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza gama produktów jest optymalnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu wymagań przemysłowych, zarówno w logistyce, jak i wszędzie tam, gdzie wymagana jest elastyczna praca – wyjaśnia Markus Nicoleit, dyrektor zarządzający WEROCK.

Cechy serii Rocktool PT

  • Mobilna stacja robocza z niezależnym zasilaniem umożliwia elastyczną pracę w dowolnym miejscu
  • Nowoczesne baterie litowo-żelazowo-fosforanowe zapewniają długotrwałe i bezobsługowe użytkowanie
  • Bezpośredni i szybki dostęp do wszystkich istotnych informacji i systemów w dowolnym miejscu
  • Zwiększone bezpieczeństwo: zapobiega wypadkom spowodowanym potknięciem lub przenoszeniem ciężkich przedmiotów
  • Ergonomiczna wysokość robocza zapobiega napięciom i zmęczeniu
  • Szerokie możliwości konfiguracji

Źródło: WEROCK Technologies

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę