Michelin od Kuchni – wyzwanie dla pasjonatów automatyki

Michelin

Największy w Europie i jeden z największych na świecie producent opon – Michelin za pomocą internetowej platformy crowdsourcingowej – www.millionyou.pl, rzucił wyzwanie pasjonatom szeroko pojętej automatyki z całej Polski.

Biorący udział w wyzwaniu internetowym uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenie oraz liczne nagrody finansowe. Punktem wyjścia do stworzenia zadań, poprzez platformę internetową – MilionYou było przybliżenie wyzwań przed jakimi staną kandydaci rozpoczynając karierę w Michelin. Program Michelin to krok w kierunku edukacji poprzez praktykę oraz budowanie wartości uczestników poprzez aktywne nagradzanie ich wkładu.

10 najlepszych uczestników odwiedziło fabrykę Michelin w Olsztynie
Z 369 uczestników, którzy wzięli udział w wyzwaniu specjaliści Michelin wybrali 10 najlepszych, którzy mieli szansę odwiedzić fabrykę opon Michelin w Olsztynie. Uczestnicy na własne oczy, zobaczyli jak programowane są maszyny oraz roboty w Michelin. Każdy z nich miał szansę doświadczyć jak w rzeczywistości wygląda praca automatyka. Dodatkowo, uczestnicy rozmawiali z działem personalnym Michelin o warunkach pracy w firmie oraz o możliwości odbycia stażu.

Michelin otwarty na Twoje pomysły
Firma Michelin otworzyła się na pomysły pasjonatów automatyki i robotyki. Tym sam pokazując jak dużą wartością jest proaktywny dialog z grupą osób, które mają niesztampowe pomysły na rozwój firmy. Właśnie dlatego, uczestnicy wyzwania na platformie MillionYou mogą sprawdzić się jako potencjalni pracownicy.

Źródło: Michelin

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę