Leuze na targach LogiMAT oraz interpack

Leuze na targach LogiMAT oraz interpack Leuze

Na targach LogiMAT w Stuttgarcie oraz interpack w Düsseldorfie specjaliści od czujników z firmy Leuze zaprezentują innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność procesów w intralogistyce i technologii pakowania.

Czujniki o doskonałych parametrach stanowią klucz zarówno do sprostania wyzwaniom standardów Industry 4.0, jak i do poprawy wydajności systemów. Droga do sukcesu wymaga od przedsiębiorstw zastosowania działań adaptacyjnych. Leuze odgrywa rolę w kształtowaniu tych zmian, wspierając swoich klientów za pomocą indywidualnych rozwiązań czujników oraz kompleksowego know-how dotyczącego aplikacji. Leuze na targch LogiMAT i interpack zaprezentuje innowacyjne technologie czujników dla intralogistyki oraz przemysłu opakowań. Głównymi tematami będą pozycjonowanie i bezpieczeństwo.

LogiMAT, Stuttgart, Hala 3, stoisko C60

Od 25 do 27 kwietnia odwiedzający międzynarodowe targi LogiMAT mogą spodziewać się nowości prezentowanych przez specjalistów od czujników. W Stuttgarcie zespół Leuze zademonstruje sposoby projektowania procesów w intralogistyce znacząco poprawiające ich wydajność. W centrum uwagi znajdą się czujniki wykorzystywane do pozycjonowania z zachowaniem milimetrowej precyzji, na przykład dla układnic, pojazdów sterowanych automatycznie (AGV) i systemów dźwigowych. Leuze oferuje tutaj elastyczne rozwiązania czujników o kompaktowej konstrukcji z laserowymi systemami pozycjonowania, takie jak nowy AMS 100i, oraz systemy pozycjonowania z wykorzystaniem kodów kreskowych, takie jak FBPS 600i. Warto również skorzystać z okazji, aby zobaczyć praktyczne możliwości zastosowań: na stoisku targowym odwiedzający mogą przekonać się, jak firma Leuze wdraża rozwiązania bezpieczeństwa na linii przenośnika.

Leuze na targach LogiMAT oraz interpack zdjęcie w treści artykułu

Jedna z atrakcji firmy Leuze na targach LogiMAT 2023: AMS 100i to najmniejszy laserowy system pozycjonowania na rynku. Z milimetrową precyzją wykonuje zadania pozycjonowania w intralogistyce na odległość do 120 metrów.

interpack, Düsseldorf, Hala 13, stoisko A94

Od 4 do 10 maja na interpack w Düsseldorfie tematem przewodnim targów będzie tworzenie łańcucha wartości w przemyśle opakowań. Leuze zaprezentuje innowacyjne rozwiązania czujników dla zautomatyzowanych procesów produkcji oraz pakowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Po raz pierwszy na stoisku targowym będą prezentowane wydajne, intuicyjnie obsługiwane czujniki wykorzystujące technologie przetwarzania obrazu serii "Simple Vision".
Inne produkty prezentowane na targach interpack to wytrzymałe czujniki w obudowach ze stali nierdzewnej, przeznaczone do pracy w warunkach higienicznych, najmocniejsza na rynku jednokierunkowa bariera świetlna, sprzężone czujniki widełkowe do zastosowań ze wszystkimi rodzajami etykiet, a także rozwiązania bezpieczeństwa maszyn.

Webinaria towarzyszące targom interpack

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w targach interpack 2023, nadal mają okazję dowiedzieć się o wielu innowacjach wprost od ekspertów od czujników: jako wydarzenie towarzyszące targom Leuze oferuje webinaria, na przykład poświęcone serii czujników Simple Vision. 

Źródło: Leuze

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę