Wirtualna premiera laptopów Getac B360 i B360 Pro

Wirtualna premiera laptopów Getac B360 i B360 Pro

Getac przygotował wirtualną premierę swoich nowych laptopów. Pokaz odbędzie się we wtorek 23 czerwca o godzinie 11:00.

W trakcie wirtualnego spotkania zostaną zaprezentowane w pełni wytrzymałe laptopy B360  i B360 Pro.Laptopy cechują się doskonałą mocą obliczeniową, dzięki wykorzystaniu procesorów Intel 10-tej generacji. Jednocześnie oferują  ekran o jasności aż 1400. Przy grubości 34,9 mm i wadze 2,32 kg B360 jest najcieńszym i najlżejszym w pełni wytrzymałym laptopem w swojej klasie.

Wirtualną premierę laptopów poprowadzi Marek Ołdakowski – dyrektor sprzedaży. Zaprezentuje on budowę oraz specyfikację laptopów, dostępne akcesoria, a także opowie o cechach, które wyróżniają prezentowane sprzęty. Oczywiście nie zabraknie także informacji o ich cenach. 

Organizator zapowiada, że każdy z uczestników premiery może liczyć na priorytetową obsługę zamówień nowych laptopów Getac.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia dostępne są w tym miejscu.

Źródło: Getac

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę