Modułowy komputer przemysłowy TPC 5172 o 30% taniej

TPC - 5172. Modułowy komputer przemysłowy 30% taniej

Uszkodzenie komputera pracującego na linii produkcyjnej może wywołać przestój, który nierzadko powoduje wysokie straty finansowe w firmie. Dlatego Elmark proponuje komputer modułowy TPC 5172 w cenie tańszej o 30%.

Dzięki komputerowi TPC 5172 klient końcowy może natychmiast przywrócić niedziałające urządzenie do stanu poprawnej pracy. Budowa modułowa pozwala błyskawicznie wymienić niesprawny element. W myśl zasady plug&play komputer panelowy TPC-5172 składa się z dwóch części: monitora oraz jednostki komputera, które w dowolnym momencie można ze sobą łączyć lub rozłączyć za pomocą zaprojektowanego przez Advantech interfejsu.

Zalety modułowej budowy komputera

  • Prosta standaryzacja

Standaryzuj swoje linie produkcyjne. Wystarczy wybrać jedną przekątną monitora, do którego dołączyć można moduł cienkiego klienta, komputera lub moduł wyświetlania obrazu w zależności od potrzeby.

  • Kompatybilność w przód

Zastosowane złącze umożliwia upgrade rozwiązania o jednostki komputerowe większej mocy, bez konieczności wymiany monitora.

Ponadto  front obudowy monitora został wyposażony w antenę NFC, dzięki czemu po zainstalowaniu karty NFC możliwa jest bezprzewodowa autentyfikacja użytkownika.  Komputer może zostać wyposażony także w kartę WiFi / Bluetooth. Co istotne anteny również wyprowadzone są pod ramką przez co uzyskana jest bardzo zwarta i wytrzymała konstrukcja.

Szczegóły promocji oraz pełną specyfikację komputera można znaleźć na stronie dystrybutora.

Źródło: Elmark

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę