elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Kolejna edycja targów Expopower dopiero w 2022 r.

Raven Media
Reklama
Reklama

Ze względu na obecną sytuację oraz mając na uwadze oczekiwania partnerów biznesowych Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o wyznaczeniu terminu kolejnej edycji targów Expopower na pierwszą połowę 2022 r.

Targi Expopower to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.

Jak podkreślają organizatorzy, opierając się na blisko stuletnim doświadczeniu w organizacji wydarzeń dla biznesu, pokładają wielką nadzieję, że to właśnie świadomie konsultowane kryzysy służyć mogą rozwojowi, a Międzynarodowe Targi Poznańskie niezmiennie pozostaną najlepszą platformą do budowania możliwości biznesowych i wymiany cennych doświadczeń.

Źródło: Grupa MTP

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama