Inovance prezentuje serię nowych studiów przypadków z okazji 20-lecia istnienia

Inovance prezentuje serię nowych studiów przypadków Inovance Technology Europe

Firma Inovance powraca w tym roku na targi SPS Nuremberg, prezentując serię nowych studiów przypadków w całej Europie i wprowadzając nowe produkty na rynek europejski. Podczas zeszłorocznych targów SPS Nuremberg firma Inovance podkreśliła poczynione przez siebie duże inwestycje, z biurami i stale rosnącymi lokalnymi zespołami na całym kontynencie.

Nowo opublikowane globalne portfolio studiów przypadku obejmuje Niemcy, Wielką Brytanię, Włochy, Polskę, Francję, Hiszpanię, RPA, Turcję i Indie, i przedstawia pozytywne wyniki rygorystycznych testów wytrzymałości sterownika PLC Inovance przeprowadzonych przez klienta w Polsce, testy motoryzacyjne w Niemczech, drukowanie w Hiszpanii, odzyskiwanie energii we Francji i drukowanie betonu 3D w Indiach.

Ponadto Inovance wprowadza na SPS wiele nowych produktów:

  • Dwa sterowniki ruchu CODESYS - AM320 i AM522.
  • Nowy napęd wrzeciona EtherCAT - IS650N
  • Nowy serwonapęd EtherCAT - SV680N
  • Rodzina silników liniowych - seria LMC
  • Nowa rodzina 21-calowych ekranów dotykowych - HP800
  • Dodatki do rodziny modułów I/O GL20

Inovance inwestuje w Europie w perspektywie długoterminowej

Jako europejska twarz szybko rozwijającej się globalnej firmy Inovance zajmującej się automatyką przemysłową, Inovance Technology Europe założyła biura sprzedaży i inżynierii w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Turcji, a także rozwijającą się sieć dystrybutorów na całym kontynencie. 

Inovance inwestuje w Europie w perspektywie długoterminowej i szybko powiększa swój europejski zespół. Jak pokazują nowe studia przypadków, inwestycja Inovance w Europie się opłaca, a europejscy klienci coraz częściej przekonują się, że szerokie portfolio produktów o wysokiej wartości stanowi idealne dopasowanie do ich potrzeb w zakresie sterowania ruchem. Oprócz biur sprzedaży i inżynierii w Bordeaux, Mediolanie, Stambule i Barcelonie oraz europejskiej sieci dystrybucji, europejska siedziba główna w Stuttgarcie jest domem dla obiektów badawczo-rozwojowych, w których lokalne zespoły niemieckich inżynierów pracują nad dostosowaniem produktów Inovance do lokalnych rynków europejskich. Inovance inwestuje również w zakład produkcyjny na Węgrzech, aby lepiej obsługiwać kluczowych klientów.

Inovance kontynuuje błyskawiczną globalną ekspansję

Założona w 2003 r. firma Inovance doświadczyła błyskawicznego wzrostu, rozwijając się z 95 mln USD w 2010 r., roku debiutu giełdowego, do 3,4 mld USD globalnej firmy zajmującej się automatyką przemysłową w 2022 r., przy wzroście przychodów o 28% rok do roku. Jej globalna siła robocza wzrosła z zaledwie 900 w 2010 r. do ponad 20 000 pracowników, a jej produkty są obecnie instalowane w ponad 100 krajach na całym świecie. W ubiegłym roku firma Interact Analysis, zajmująca się badaniami rynku, opublikowała dane pozycjonujące firmę na 5. miejscu wśród serwonapędów i na 8. miejscu wśród napędów LV na całym świecie w 2021 roku.

Inovance Technology Europe powraca na SPS w tym roku jako znacznie większa obecność w Europie niż w 2022 roku. Nasza ekspansja w Europie jest niezwykła i została osiągnięta dzięki połączeniu naszego doskonałego zespołu doświadczonych inżynierów sprzedaży, naszych silnych badań i rozwoju, rozwijającej się wiedzy na temat lokalnych rynków oraz naszego pełnego portfolio zaawansowanych rozwiązań automatyki przemysłowej. Nasza oferta produktów sterowania ruchem, jedna z najbardziej kompletnych spośród wszystkich firm, obejmuje napędy prądu przemiennego NN i SN, serwonapędy, sterowanie ruchem, sterowniki PLC, interfejsy HMI, CNC i roboty przemysłowe – mówi David Bedford Guaus, strategiczny menedżer ds. marketingu napędów AC i serwonapędów w Inovance Technology Europe.

– Studia przypadków, które prezentujemy na tegorocznych targach pokazują, że oferujemy portfolio produktów, które mogą rozwiązać problemy firm na całym kontynencie i w różnych sektorach przemysłu. Nasza oferta wysokowartościowych i wysokowydajnych systemów sterowania ruchem stale się poszerza, a nasza silna koncentracja na wsparciu klienta i pracach badawczo-rozwojowych oznacza, że szybko zyskujemy dobrą reputację i udział w ogólnoeuropejskim rynku automatyki przemysłowej – dodaje David Bedford Guaus. 

Źródło: Inovance Technology Europe

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę