elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Firma Elfa Distrelec włącza Festo do grona dostawców

Distrelec
Reklama
Reklama

Dostawca elektroniki, automatyki i technologii pomiarowych, firma Elfa Distrelec, ogłosiła włączenie do swojej oferty Festo, światowego lidera w branży automatyki. 

- Nasza baza klientów wymaga oferowania technologii, która wspiera najbardziej produktywne, wydajne i zautomatyzowane fabryki. W przypadku Elfa Distrelec, włączenie Festo do naszej sieci partnerów pozwala nam dostarczać niezawodne, kompaktowe i ekonomiczne komponenty automatyki spełniające wysokie wymagania produkcyjne - oświadczył Steve Herd, CEO Elfa Distrelec.

Reklama

Festo jest przodującym międzynarodowym dostawcą technologii automatyzacji w dziedzinie automatyki pneumatycznej oraz elektrycznej, gdzie ugruntował swoją pozycję jako lider wydajności. W swojej ofercie ma ponad 30 000 produktów pneumatycznych i elektrycznych służących do automatyzacji fabryk i procesów, które mogą również być dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. O innowacyjności Festo Industrial Automation świadczy wprowadzanie na rynek około 100 nowych produktów rocznie. Firma inwestuje ponad 8% swoich obrotów w badania i rozwój, czego efektem jest ponad 2600 patentów na całym świecie.

Festo słynie także ze swoich projektów w ramach programu Bionic Learning Network, który odzwierciedla innowacyjny charakter firmy, wzmacniając jej obecność w branży oraz przyciągając nowe talenty. Celem tego przedsięwzięcia jest czerpanie korzyści z bioniki jako źródła inspiracji dla nowych technologii oraz ich wykorzystywania w automatyce przemysłowej. Powstałe w ten sposób innowacje przynoszą korzyści zarówno klientom, jak i partnerom, takim jak Elfa Distrelec.

Powiązane firmy

Reklama

- Ściśle dostosowując się do inicjatywy Elfa Distrelec, Festo dąży do tego, aby świat jutra był bardziej produktywny, prostszy i zrównoważony. Ta współpraca zapewnia klientom jeszcze większy dostęp do unikalnego asortymentu produktów najnowszej technologii automatyzacji Festo - stwierdził Tomas Lekic, wiceprezes firmy Festo ds. sprzedaży i zarządzania rynkiem w regionie EMEA.

Źródło: Elfa Distrelec

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama