Energooszczędne oświetlenie MITRA LED

Lena Lighting

Właściwe oświetlenie drogowo-parkowe pozwala znacznie zredukować koszty eksploatacji, będąc rozwiązaniem zarówno ekonomicznym, estetycznym, jak i ekologicznym. Kierując się powyższym, firma Lena Lighting oferuje klientom lampę parkowo-drogową łączącą w sobie wykorzystanie nowoczesnej technologii oraz wyjątkowych walorów estetycznych.

MITRA LED dzięki zastosowaniu zintegrowanego panelu LED wyróżnia się wysoką energooszczędnością i skutecznością świetlną >130lm/W. Lampa ta jest zarówno efektywna, jak i efektowna, dzięki czemu może być wykorzystana do oświetlania nawet najbardziej reprezentatywnej przestrzeni miejskiej oraz wszelkiego rodzaju parków, ulic, placów, parkingów, ścieżek rowerowych, alejek i chodników.

Lampa MITRA LED dostępna jest w dwóch wersjach rozsyłu:
• ogólnym G1 - z kloszem mrożonym – dedykowana do oświetlenia placów i parków,
• drogowy RM1 - z kloszem transparentnym i kierunkowymi matrycami soczewkowymi, wykonanymi z polimetakrylanu metylu (PMMA) – dedykowana do oświetlenia chodników i ścieżek.

Do produkcji MITRA LED wykorzystano najlepszej jakości, wytrzymałe materiały: polipropylen z włóknem szklanym (korpus), aluminium (uchwyt) i poliwęglan (klosz). Lampa charakteryzuje się wysokim stopniem szczelności IP66 oraz odpornością na udary mechaniczne. Standardowo wyposażona jest w zabezpieczenie przepięciowe SP10kV. Jej niskie koszty utrzymania wynikają zatem nie tylko z jej energooszczędności, ale także z trwałości, czyli braku konieczności częstego serwisowania czy konserwacji oraz szybkiego montażu dzięki wyposażeniu w szybkozłącze.

Źródło: Lena Lighting

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę