Endress+Hauser zaprasza na nowy cykl szkoleń

Endress+Hauser zaprasza na nowy cykl szkoleń Endress+Hauser

Spółka Endress+Hauser Polska zaprasza na nowy cykl szkoleń oraz webinarów. Firma opublikowała plan wydarzeń na 2022 r. – już w marcu odbędą się dwa pierwsze stacjonarne szkolenia w ramach Akademii Doskonalenia Umiejętności we Wrocławiu oraz cztery webinaria online.

Udział w szkoleniach niesie ze sobą wiele korzyści – uczestnicy mają możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, poznania najnowszych rozwiązań technicznych w pomiarach i automatyce oraz podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Trenerzy przedstawiają także różne sposoby generowania oszczędności poprzez odpowiednie zastosowanie urządzeń pomiarowych.

Powiązane firmy

Akademia Doskonalenia Umiejętności (ADU) Endress+Hauser

ADU obejmuje szkolenia teoretyczno-praktyczne z konkretnego rodzaju pomiarów (pomiar poziomu, przepływu, ciśnienia, analiza fizyko-chemiczna cieczy). Na przykładzie konkretnych urządzeń uczestnicy uczą się, na czym polega konkretna metoda pomiarowa, a następnie przechodzą do praktyki (uruchomienie, nastawianie i diagnostyka urządzeń). Szkolenia są prowadzone przez product managerów odpowiedzialnych za konkretną linię produktową oraz doświadczonych inżynierów serwisu. Najbliższe szkolenia odbędą się 16 marca (Teoria i praktyka w zakresie radarowych przetworników poziomu Levelflex z falowodem) oraz 31 marca (Teoria i praktyka w zakresie pomiarów przepływu – poziom podstawowy).

Podczas cotygodniowych godzinnych spotkań, które są prowadzone przez specjalistów Endress+Hauser, poruszane są dwa rodzaje zagadnień: dające ogólną wiedzę, jak na przykład omówienie konkretnej metody pomiarowej i poświęcone konkretnej grupie urządzeń i zagadnieniu aplikacyjnemu lub specyficznym pomiarom.

Zbliżające się webinaria:

* 10 marca: Transformacja energetyczna a wyzwania stojące przed pomiarami procesowymi,

* 14 marca: Zmierzmy się z pomiarem: spektralna sonda do szerokiej analizy wody i ścieków,

* 16 marca: Zarządzanie energią i efektywnością energetyczną – rozwiązania Endress+Hauser.

Showtruck, czyli samochód wystawienniczy

Uzupełnieniem oferty szkoleniowej jest mobilny Showtruck, czyli samochód wystawienniczy wypełniony rozwiązaniami pomiarowymi Endress+Hauser. To prawie 45 m2 powierzchni, gdzie znajdują się najnowocześniejsze modele ekspozycyjne wraz z urządzeniami monitorującymi i pomiarowymi.W Showtrucku prezentowane są stanowiska dedykowane dla przemysłu chemicznego, energetycznego, spożywczego i gospodarki wodnej. Modele demonstracyjne wzbogacone są również prezentacjami multimedialnymi i filmami wyświetlanymi na dużych ekranach i urządzeniach mobilnych, za pomocą których można obsługiwać przyrządy pomiarowe i monitorować mierzone parametry.

Endress+Hauser od lat stawia na edukację. W ubiegłych latach podobne działania cieszyły się dużym zainteresowaniem: showtruck z ponad 180 urządzeniami pokazowymi odwiedziło niemal 150 miejsc. W ubiegłym roku w 33 webinariach i seminariach online wzięło udział ponad 800 osób, a w 10 konferencjach i seminariach zorganizowanych offline w 2021 r. uczestniczyło ponad 250 osób.

Źródło: Endress+Hauser

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę