Elfa Distrelec rozszerza ofertę przyrządów kontrolno-pomiarowych

Elfa rozszerza ofertę przyrządów kontrolno-pomiarowych Elfa Distrelec

Elfa Distrelec wprowadza gamę produktów KPS do swojego portfolio rozwiązań kontrolno-pomiarowych. Produkty będą teraz dostępne dla klientów w całej Europie. Nowy asortyment wzmacnia szeroką ofertę Elfy Distrelec w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej, zapewniając klientom dostęp do najwyższej jakości produktów.

W ofercie Elfy Distrelec dostępny jest teraz nowy miernik cęgowy DCM, produkowany w Europie. DCM3000 to uniwersalny miernik cęgowy przeznaczony do szerokiego zakresu zastosowań elektrycznych, w tym do testowania napięcia, prądu, rezystancji i ciągłości. Ponadto w ofercie znalazła się seria KPS Solar, obejmująca mierniki cęgowe, w tym modele DCM8500PV i DCM8700PV, przystosowane do pomiaru napięcia do 2000 V, a także multimetr DMM4500PV. Ta gama produktów pomiarowych nie tylko umożliwia pomiary napięcia w różnych punktach obwodów elektrycznych, ale także ułatwia testowanie prądu, rezystancji, ciągłości, diod, częstotliwości, pojemności i temperatury. Przyrządy te zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, aby zapewniać lata niezawodnej pracy w wymagających środowiskach. Co więcej, KPS magazynuje swoje produkty w regionie EMEA na północy Hiszpanii, co gwarantuje szybkie dostawy dla klientów Elfy Distrelec.

Elfa Distrelec rozszerza ofertę przyrządów kontrolno-pomiarowych zdjęcie w treści artykułu

Jesteśmy dumni, mogąc zapewnić naszym klientom zróżnicowaną gamę wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Poprzez rozszerzenie naszego portfolio o aparaturę kontrolno-pomiarową KPS oferujemy zaawansowane rozwiązania na każdą kieszeń. KPS stawia na innowacyjność oraz niezawodność, a w połączeniu z coraz bardziej prężną produkcją w Europie, marka doskonale wpisuje się w portfolio Elfy Distrelec – powiedział Dominic Devlin, starszy menedżer produktu w Elfie Distrelec.

Źródło: Elfa Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę