Distrelec wprowadza nowe urządzenia RND

Distrelec

Jeden z dystrybutorów produktów z branży elektroniki, automatyki i techniki pomiarowej w Europie - Distrelec. Powiększył asortyment produktów własnej marki, RND. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów w zakresie szerszego asortymentu produktów do oferty dodano nową serię wysokowydajnych i ekonomicznych endoskopów i kamer.  

Nowe urządzenia marki RND służą do kontroli wzrokowej obszarów, których inspekcji nie można przeprowadzić w inny sposób; używa się ich również wtedy, gdy uzyskanie dostępu do danej lokalizacji wymagałoby inwazyjnych, czasochłonnych i/lub kosztownych prac demontażowych. W skład wyjątkowo wszechstronnej oferty, obejmującej odpowiednie rozwiązania do wszystkich zastosowań, wchodzą produkty umożliwiające wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, zgodne z wieloma akcesoriami do sond oraz systemami Android i iOS. Dzięki ergonomicznym uchwytom i licznym funkcjom obracania i powiększania obrazu powszechnym zastosowaniem tego typu urządzeń jest kontrola kluczowych powierzchni wewnętrznych pod kątem zadziorów, wykończeń lub otworów przelotowych.

- Jak w przypadku każdego produktu RND, nasza nowa gama endoskopów i kamer została poddana surowym kontrolom w celu zapewnienia zgodności ze standardami przemysłowymi - powiedział Andreas Zueger, dyrektor ds. marki własnej firmy Distrelec. - Dzięki rygorystycznym kontrolom i metodom testów przesiewowych marka RND, we współpracy z firmą Distrelec, cieszy się zaufaniem naszych klientów w zakresie wyjątkowej wartości oraz dużych oszczędności - dodaje.

- Marka własna firmy Distrelec, RND, zapewnia inżynierom, technikom, programistom i studentom możliwość poszerzenia zakresu konserwacji i badań. Dzięki gamie niezawodnych i praktycznych produktów w przystępnych cenach firma Distrelec wspiera przyszłość technologii - stwierdził Steve Herd dyrektor działu ofert i zarządzania produktem w firmie Distrelec.

Źródło: Distrelec

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę