Delta zademonstruje na targach w Hanowerze inteligentne ekologiczne rozwiązania oparte na IoT

Delta Electronics

Firma Delta, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania zasilaniem i ciepłem, ogłosiła dzisiaj, że weźmie udział w targach Hannover Messe 2023, aby zademonstrować, w jaki sposób inteligentne ekologiczne rozwiązania oparte na IoT pomagają branżom przejść na zrównoważony rozwój poprzez niższe emisje dwutlenku węgla, zgodnie z celem zerowej emisji netto do 2050 r.

Delta na swoim stoisku zaprezentuje inteligentną produkcję, infrastrukturę energetyczną, a także rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej, wszystkie zdolne do wspierania inteligentnych fabryk, inteligentnej e-mobilności wspieranej przez mikrosieci i inteligentnych zielonych budynków. Kluczowe atrakcje prezentacji Delta obejmują nowy standardowy napęd VP3000 z otwartą pętlą i zmiennym momentem obrotowym, który zwiększa produktywność i obniża zniekształcenia harmoniczne do 35% w silnikach przemysłowych używanych w różnych zastosowaniach; oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i rozwiązań w zakresie magazynowania energii.

Komentując swoją obecność na targach Hannover Messe 2023, Dalip Sharma, prezes i dyrektor generalny regionu Delta Electronics EMEA, powiedział: „Wyzwania środowiskowe napędzają szeroko zakrojoną transformację całej branży i we wszystkich organizacjach na całym świecie. Na targach Hannover Messe 2023 Delta prezentuje swoje rozwiązania dostosowane do szybko rozwijającego się rynku IIoT w regionie EMEA oraz te, które spełniają rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych.Jak pokazują jej rozwiązania, Delta jest zaangażowana w reagowanie na wymagania rynku lokalnego i będzie nadal inwestować w rozwój energooszczędnych i zrównoważonych rozwiązań, które spełniają wymagania EMEA”.

Stoisko Delta na targach Hannover Messe zostało zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać obecne i przyszłe wymagania rynku energetycznego. Niektóre najważniejsze atrakcje przedstawiamy poniżej,

Inteligentna produkcja

Delta wprowadzi na rynek nowy standardowy napęd o zmiennym momencie obrotowym z otwartą pętlą – serię VP3000. Ma wysoką moc znamionową do 630 kW. Zwiększa produktywność i obniża zniekształcenia harmoniczne (THDi) do 35% w silnikach przemysłowych stosowanych w HVAC, pompach, sprężarkach i instalacjach wodociągowych. Delta zademonstruje również kompaktowy modułowy sterownik ruchu CODESYS z serii AX-3, który zwiększa skalowalność portfolio produktów do sterowania ruchem i sterowników PLC, oferując klientom więcej opcji spełniających ich wymagania w szerokim zakresie segmentów rynku, od opakowań po obróbkę drewna, obróbkę metali i obsługa materiałów. Kolejną atrakcją jest system bezprzewodowego ładowania MOOVair firmy Delta (1kW), charakteryzujący się wydajnością bezkontaktowego przesyłu energii w trybie punkt-punkt do 93%. Bezprzewodowy system ładowania o mocy 1 kW jest idealny do ładowania akumulatorów w przemysłowych pojazdach elektrycznych i pojazdach AGV. Uszczelniona elektronika i bezkontaktowy transfer mocy są szczególnie przydatne w środowiskach silnie zanieczyszczonych lub mokrych.

Rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i magazynowania energii

Delta zaprezentuje swoje rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych oraz inteligentne rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Pełna gama infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych obejmuje ładowanie w budynkach mieszkalnych, komercyjnych i docelowych, spełniając różne wymagania i potrzeby na rynku. Najważniejszym wydarzeniem będzie UFC200 Ultra Fast EV Charger, pojedyncza stacja ładowania o mocy 200 kW, która umożliwia jednoczesne ładowanie do czterech pojazdów. W przypadku infrastruktury Delta oferuje Energy Storage Skid Solution, zintegrowany system magazynowania energii dla obiektów przemysłowych i handlowych o ograniczonej przestrzeni i czasie budowy, z szybszym wdrażaniem na mniejszej powierzchni.

Rozwiązania automatyki budynkowej

Delta's Building Automation Solutions jest zaangażowana w wprowadzanie automatyki budynkowej w zrównoważoną przyszłość, w tym w zastosowaniach przemysłowych. Zintegrowane rozwiązania zapewniają projektowanie i działanie ekologicznych, bezpiecznych, energooszczędnych, komfortowych i zdrowszych środowisk przemysłowych i produkcyjnych. Na wystawie zaprezentowano wszechstronne przemysłowe oświetlenie LED typu high-bay i liniowe. Doskonała wydajność, wyjątkowo długa żywotność, potrójna odporność i wysokie temperatury pracy naszych produktów tolerują surowe i intensywne warunki środowiskowe i operacyjne procesów produkcyjnych. Podczas wystawy zaprezentowany zostanie również wieloprotokołowy system automatyki budynkowej firmy LOYTEC, jej spółki zależnej, oraz zaawansowane rozwiązania monitoringu wizyjnego firmy VIVOTEK, drugiej spółki zależnej.

Targi Hannover Messe 2023 odbędą się w dniach 17-21 kwietnia, a firma Delta Electronics zaprezentuje się w hali 11 na stoisku C20.

Źródło: Delta Electronics

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę