Aplixcom APS do planowania produkcji w zakładzie

Aplixcom APS do planowania produkcji w zakładzie

Każda nowoczesna firma opiera swoją przyszłość na rozwiązaniach z branży IT. Dwudziestoletnie doświadczenie pozwala firmie Aplixcom tworzyć kompleksowe rozwiązania, które usprawniają procesy technologiczne w zakładach.

Aplixcom APS to narzędzie, które bazując na algorytmie ograniczonych zasobów, horyzontu terminów granicznych oraz wskazaniu celów w sposób szybki i prosty pomoże rozplanować produkcję w zwykłej przeglądarce WWW biorąc pod uwagę:

  • Dostępność pracowników, maszyn, narzędzi, materiałów również poprzez zdefiniowanie i uwzględnienie alternatyw dla tych zasobów;
  • Wydajność produkcji lub koszt produkcji lub oba te kryteria z wagą priorytetu;
  • Podzielenie operacji na grupy maszyn, uwzględniając dostępne zasoby;
  • Umożliwi analizę scenariuszy Co By Było? i wyboru najlepszego rozwiązania do przekazania i wykonania;

APS pomoże Ci znaleźć wąskie gardła procesu produkcyjnego oraz inne elementy harmonogramu, wpływające na efektywność zakładu. Rozwiązanie oferuje pełną elastyczność oraz otwartość na wszystkie, również nieprzewidywalne zmiany.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania APS można oczekiwać:

  • Minimalizacji kosztów wykonania zlecenia, w tym kosztu energetycznego na produkt;
  • Wykorzystania dostępnych zasobów w tym pracowników i stanowisk pracy w sposób optymalny;
  • Zwiększenia swojej konkurencyjności na trudnym rynku;
  • Zwiększenia efektywności planistów i umożliwienia im pracy zdalnej.

Do prawidłowego działania Aplixcom APS nie jest wymagany system ERP. Rozwiązanie jest dostępne również w chmurze oraz w abonamencie miesięcznym od 149 PLN/miesiąc.

Źródło: Aplixcom

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

elektrotechnik AUTOMATYK 4-5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę