Wyłącznik Masterpact MTZ na Energetab

Schneider Electric

Podczas zbliżających się targów Energetab, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 11-13 września, firma Schneider Electric zaprezentuje na swoim stoisku nowy wyłącznik Masterpact MTZ.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie Energetab 2018 to wydarzenie, które na stałe zapisało się w branżowym kalendarzu. To miejsce wymiany wiedzy, a także określania kierunku rozwoju sektora elektroenergetycznego.

Premiera w strefie Schneider Electric
Podczas wydarzenia wystawcy przedstawią najnowocześniejsze urządzenia, aparatury i technologie dla przemysłu energetycznego. Nie zabraknie także premier produktów. Jedną z nich będzie launch nowego wyłącznika Masterpact MTZ.

Wyłącznik Masterpact MTZ jest częścią architektury EcoStruxure. To produkt wytyczający zupełnie nowy kierunek w komunikacji człowiek-maszyna. Pozwala zbudować inteligentny, bezpieczny
i zrównoważony system dystrybucji energii elektrycznej.

W strefie Schneider Electric będzie można także zapoznać się z właściwościami rozdzielnic Smart Panel i SM6, które są zintegrowane z systemem nadzoru EcoStruxure Power Monitoring Expert. Eksperci przedstawią system restytucyjny Self Healing Grid/FDIR, szeroką ofertę automatyki zabezpieczeniowej czy rozwiązania dla inteligentnego domu. Ponadto przybliżą oni odwiedzającym program partnerski dla elektryków – „Elektroklub”.

Prezentacje, seminaria, konferencje
Podczas targów odbędą się liczne seminaria i konferencje. Jednym z najważniejszych punktów tegorocznej edycji jest konferencja „Bezpieczna aparatura elektryczna niskiego napięcia” organizowana wspólnie przez Sekcję Producentów Aparatury Elektrycznej KIGEiT. Ponadto firmy będą mogły zmierzyć się w konkursie targowym na najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty na rynku energetycznym.

Źródło: Schneider Electric

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę