Targi Hannover Messe przeniesione!

Hannover Messe

Potwierdziły się informacje odnośnie przeniesienia targów Hannover Messe na inny termin. Zgodnie z kalendarzem to wydarzenie miało odbyć się w kwietniu. Rozprzestrzeniający się również w Europie koronawirus (Covid-19) spowodował jednak, że organizatorzy Hannover Messe podjęli decyzję o przesunięciu targów na wakacje: od 13 do 17 lipca 2020 r.  

Już od dłuższego czasu trwały rozmowy organizatorów z władzami na temat odwołania lub przesunięcia Hannover Messe. Planowo wydarzenie miało odbyć się w kwietniu.

Organizatorzy nie są w stanie wdrożyć w pełni proponowanych przez władze środków bezpieczeństwa. Ponadto ich wdrożenie mogłoby negatywnie wpłynąć na organizację wydarzenia w takim stopniu, że nie spełniłoby swojej roli oraz stworzyłoby znaczne ograniczenia dla wystawców i odwiedzających.

Wspólnie stwierdzono, że zdrowie wystawców, odwiedzających, pracowników i publiczności jest najwyższym priorytetem targów. Decyzja, aby przenieść wydarzenie na lipiec, została podjęta w porozumieniu z radami doradczymi wystawców Hannover Messe.

Źródło: Hannover Messe

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę