elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Hannover Messe przeniesione!

Hannover Messe
Reklama
Reklama

Potwierdziły się informacje odnośnie przeniesienia targów Hannover Messe na inny termin. Zgodnie z kalendarzem to wydarzenie miało odbyć się w kwietniu. Rozprzestrzeniający się również w Europie koronawirus (Covid-19) spowodował jednak, że organizatorzy Hannover Messe podjęli decyzję o przesunięciu targów na wakacje: od 13 do 17 lipca 2020 r.  

Już od dłuższego czasu trwały rozmowy organizatorów z władzami na temat odwołania lub przesunięcia Hannover Messe. Planowo wydarzenie miało odbyć się w kwietniu.

Reklama

Organizatorzy nie są w stanie wdrożyć w pełni proponowanych przez władze środków bezpieczeństwa. Ponadto ich wdrożenie mogłoby negatywnie wpłynąć na organizację wydarzenia w takim stopniu, że nie spełniłoby swojej roli oraz stworzyłoby znaczne ograniczenia dla wystawców i odwiedzających.

Wspólnie stwierdzono, że zdrowie wystawców, odwiedzających, pracowników i publiczności jest najwyższym priorytetem targów. Decyzja, aby przenieść wydarzenie na lipiec, została podjęta w porozumieniu z radami doradczymi wystawców Hannover Messe.

Reklama

Źródło: Hannover Messe

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama