elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Targi Enex i Enex Nowa Energia jednak w przyszłym roku

ENEX
Reklama
Reklama

Wprowadzenie ogólnopolskiego lockdownu odbija się również na branży targowej i stawia pod dużym znakiem zapytania możliwość organizacji targów w najbliższych miesiącach. Dlatego też organizatorzy targów Enex oraz Enex Nowa Energia podjęli decyzję o przeniesieniu najbliższej edycji targów na przyszły rok.

XXIV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XIX Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX miały się odbyć już w kwietniu (28.04.2021), jednak utrzymująca się duża zachorowalność sprawia, że wciąż branża targowa nie może liczyć na pełne odmrożenie.

Reklama

Dlatego też organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu obu połączonych wydarzeń na przyszły rok. Firmy z branży energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii będą prezentować swoje produkty i usługi w Kielcach od 23 do 24 lutego 2022 r.

Enex w sieci

Jednocześnie jednak, chcąc zapewnić firmom możliwość prezentacji produktów i usług, Targi Kielce zorganizują wirtualną odsłonę targów: Enex w sieci.

Reklama

Enex w sieci to  wirtualne spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia br. W tym dniu będzie można zobaczyć ofertę wystawców targów Enex, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie to będzie także okazją do przyznania nagród Enex Award oraz rozstrzygnięcia konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”.

Największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk, menadżer targów Enex.

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama