Targi Energetyczne ENERGETICS już w listopadzie!

ENERGETICS

W dniach 19-21 listopada 2019 r. odbędzie się XII edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. Partnerem Głównym wydarzenia jest PGE Dystrybucja. Energetics to ważne spotkanie branży energetycznej w Polsce, którego główną istotą nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. 

Targi ENERGETICS jest jednym z najważniejszych w Polsce wydarzeń przedstawicieli sektora energetycznego. Spotkanie skupia się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia branży oraz gospodarki. Ekspozycja targowa obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów, jak i indywidualnych przedsiębiorców m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej czy automatyki elektroenergetycznej.

 

© ENERGETICS

 

Główna lokalizacja

Lokalizacja ENERGETICSU na Lubelszczyźnie, gdzie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej, jest dodatkowym atutem. Także lokalizacja Lublina w obszarze Makroregionu Wschodniego oraz bliskość ważnych dla energetyki rynków ukraińskiego i białoruskiego.

 

© ENERGETICS

 

Wartościowe znajomości

Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych. Dopełnieniem ekspozycji będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Organizatorzy serdecznie zapraszają do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia!

Źródło: ENERGETICS

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę