Społeczność element14 produkuje nowe odcinki z serii „Workbench Wednesdays”

Farnell

Społeczność dla projektantów elektroniki: element14.com opublikowała najnowszy odcinek swojej serii programów „Workbench Wednesdays”, prowadzonych przez inżyniera, Jamesa Lewisa. Wyprodukowany cykl pokazuje wskazówki i porady na temat najnowszych narzędzi, które zwiększają produktywność w warsztatach elektronicznych, tak aby umożliwość tworzenie lepszych rozwiązań.

Stworzyliśmy serię „Workbench Wednesdays” by pomóc członkom naszej społeczności poszerzać swoją wiedzę i by upewnić się, że dobrze rozumieją, jak wykorzystywać swoje narzędzia podczas tworzenia nowych, innowacyjnych produktów – powiedziała Dianne Kibbey, global head of community and social media w społeczności element14.

Praktyczne podejście

W odróżnieniu od tradycyjnych recenzji sprzętowych, w ramach serii „Workbench Wednesdays” prezentowane są praktyczne wskazówki w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji, jakie można spotkać w laboratoriach elektronicznych. Odcinki dostarczają inżynierom i twórcom cenną wiedzę, która pomaga im w podejmowaniu decyzji na temat zakupów nowego sprzętu i gadżetów. Członkowie społeczności są również zachęcani do interakcji z gospodarzem programu oraz komentowania zaprezentowanych treści, by nabrali jeszcze lepszego zrozumienia tematu, narzędzi i omawianych koncepcji. W jednym z najbardziej popularnych odcinków serii „Workbench Wednesdays”, James zastanawiał się, kiedy nadchodzi konieczność wymiany stacji lutowniczej na nowszą oraz jak konserwować groty lutownicze w taki sposób, by jak najbardziej wydłużyć ich żywotność i sprawić, by cała stacja mogła niezawodnie pracować przez wiele lat.

Możliwość rozwoju

Społeczność element14 to pierwsze takie miejsce, przygotowane specjalnie z myślą o profesjonalnych inżynierach, twórcach i entuzjastach. Przynosi swoim członkom wiele korzyści i pomaga im rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Społeczność element14 jest częścią firmy Farnell, która należy do koncernu Avnet. Przystępując do społeczności element14 otrzymuje się dostęp do zasobów z informacjami na temat wielu najnowocześniejszych narzędzi deweloperskich, materiałów technicznych pochodzących od dostawców, dyskusji pomiędzy członkami społeczności, webinariów oraz do czatu na żywo z zespołem wsparcia serwisu element14.

Źródło: Farnell

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę