Sondy i sygnalizatory poziomu w połączeniu ze smartfonem

Sondy i sygnalizatory poziomu w połączeniu ze smartfonem Endress+Hauser

W nowej promocji szwajcarskiego producenta aparatury kontrolnej i pomiarowej pojawił się nowoczesny komunikator z technologią Bluetooth. Samsung Galaxy Xcover Pro można teraz kupić z każdym urządzeniem do pomiaru lub sygnalizacji poziomu wyposażonym w moduł komunikacji bezprzewodowej.

Łączność w technologii Bluetooth dostępna jest już w niemal każdym nowym urządzeniu  Endress+Hauser. Dzięki niej operatorzy mogą łatwo wykonać uruchomienie lub zmienić ustawienia przyrządu. Jest to szczególnie istotne w przypadku stref zagrożenia wybuchem, a także w sytuacjach, gdy dostęp do przyrządu jest utrudniony ze względu na miejsce montażu.

Powiązane firmy

Aplikacja SmartBlue oraz Samsung Galaxy Xcover Pro to zestaw umożliwiający niemal natychmiastową łączność z większością urządzeń Endress+Hauser. Użytkownik może w szybki i wygodny sposób przeprowadzić nie tylko diagnostykę, ale również weryfikację przyrządów pomiarowych bez przerywania ich pracy. Czynność ta jest potwierdzana raportem w PDF zgodnym z wymaganiami normy ISO 9001. Możliwy jest też szybki dostęp do dokumentacji technicznej.

Samsung Galaxy Xcover Pro z Bluetooth wyróżnia pyło- i wodoszczelność (norma IP68 i norma wojskowa MIL-STD 810G), a także czytelny nawet w słońcu ekran o przekątnej 6,3 cala. Smartfon może być obsługiwany w rękawicach. Dodatkowym atutem jest wymienna bateria.

Źródło: Endress+Hauser

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę