elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Sondy i sygnalizatory poziomu w połączeniu ze smartfonem

Endress+Hauser
Reklama
Reklama

W nowej promocji szwajcarskiego producenta aparatury kontrolnej i pomiarowej pojawił się nowoczesny komunikator z technologią Bluetooth. Samsung Galaxy Xcover Pro można teraz kupić z każdym urządzeniem do pomiaru lub sygnalizacji poziomu wyposażonym w moduł komunikacji bezprzewodowej.

Łączność w technologii Bluetooth dostępna jest już w niemal każdym nowym urządzeniu  Endress+Hauser. Dzięki niej operatorzy mogą łatwo wykonać uruchomienie lub zmienić ustawienia przyrządu. Jest to szczególnie istotne w przypadku stref zagrożenia wybuchem, a także w sytuacjach, gdy dostęp do przyrządu jest utrudniony ze względu na miejsce montażu.

Reklama

Aplikacja SmartBlue oraz Samsung Galaxy Xcover Pro to zestaw umożliwiający niemal natychmiastową łączność z większością urządzeń Endress+Hauser. Użytkownik może w szybki i wygodny sposób przeprowadzić nie tylko diagnostykę, ale również weryfikację przyrządów pomiarowych bez przerywania ich pracy. Czynność ta jest potwierdzana raportem w PDF zgodnym z wymaganiami normy ISO 9001. Możliwy jest też szybki dostęp do dokumentacji technicznej.

Samsung Galaxy Xcover Pro z Bluetooth wyróżnia pyło- i wodoszczelność (norma IP68 i norma wojskowa MIL-STD 810G), a także czytelny nawet w słońcu ekran o przekątnej 6,3 cala. Smartfon może być obsługiwany w rękawicach. Dodatkowym atutem jest wymienna bateria.

Źródło: Endress+Hauser

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama