elektrotechnik AUTOMATYK
Reklama
Reklama

Showroom robotów AIUT na Warsaw Industry Week

AIUT
Reklama
Reklama

Najnowsze systemy automatyki, autonomiczne roboty mobilne, cyfrowy bliźniak, Internet Rzeczy, lokalizacja wewnątrzbudynkowa – tym i innymi technologiom Przemysłu 4.0 można przyjrzeć się bliżej w showroomie robotów i rozwiązań AIUT podczas V Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2021. Ta jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu w Polsce potrwa do 10 listopada br. w Warszawskim Centrum Targowym Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Industry Week to impreza skierowana do przedstawicieli branży przemysłowej i okazja, aby poznać najnowsze trendy w automatyzacji i cyfryzacji procesów. Na licznych stoiskach i w salonach pokazowych eksperci i praktycy prezentują nowoczesne systemy i maszyny z kluczowych sektorów przemysłu.

Reklama

Targi Warsaw Industry Week to wyjątkowa okazja, by poznać najnowsze branżowe trendy, zdobyć wiedzę o rozwiązaniach, które pozwolą przedsiębiorstwom przyspieszyć i zabezpieczyć produkcję, a także na żywo ocenić możliwości zaawansowanych systemów automatyki oraz robotów, w tym naszych robotów mobilnych, które umożliwiają autonomiczny transport towarów w obrębie fabryki i magazynu – mówi Sebastian Procek, dyrektor budowy maszyn w firmie AIUT. Firma jest największym polskim integratorem automatyki i robotyki, dostawcą zrobotyzowanych systemów intralogistycznych i jednym z czołowych europejskich przedsiębiorstw w branży.

Grafika

Reklama

Przez trzy dni targów w przestrzeni wystawienniczej odwiedzający mogą oglądać roboty podczas pracy. W showroomie AIUT w hali B (stoisko B3.114) prezentowane są m.in.: najnowsze roboty mobilne z rodziny AIUT Formica, w tym AMR Formica 1 (robot mobilny o udźwigu do 1000 kg przystosowany do transportu towarów na wózkach pasywnych lub bezpośrednio na pokładzie), AMR Formica 2 (umożliwiający automatyczny transport europalet z dużym i gabarytowym ładunkiem do 1500 kg) oraz najnowszy robot AMR AIUT – Formica 12. Odwiedzający mogą obejrzeć pojazdy transportowe podczas pracy, przyjrzeć się symulacji oprogramowania, a także dołączyć do pokazowego projektu lokalizacji wewnątrzbudynkowej AIUT.

Jesteśmy projektantem i producentem kompleksowego systemu intralogistycznego automatyzującego transport wewnętrzny na produkcji i w magazynie. Nasze rozwiązanie obejmuje kastomizowaną flotę robotów mobilnych z rodziny AIUT Formica oraz oprogramowanie AIUT Qursor, które kontroluje i zarządza procesami w oparciu o rzeczywisty stan fabryki, monitorując w trybie ciągłym procesy zrobotyzowane, jak i manualne. Pokaz naszego systemu intralogistycznego i robotów mobilnych zaplanowany podczas Warsaw Industry Week daje obraz, jak szybko można automatyzować i optymalizować procesy produkcyjne oraz transportowe bez ingerowania w przestrzeń fabryki czy magazynu – wskazuje Jerzy Greblicki, doradca ds. Przemysłu 4.0 w AIUT.

Źródło: AIUT

 

Reklama

O Autorze

Czasopismo elektrotechnik AUTOMATYK jest pismem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką z zakresu elektrotechniki oraz automatyki przemysłowej. Redakcja online czasopisma porusza na stronie internetowej tematy związane z tymi obszarami – publikuje artykuły techniczne, nowości produktowe, a także inne ciekawe informacje mniej lub bardziej nawiązujące do wspomnianych obszarów.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama